REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Modernizacja centrum handlowego - to nie lada wyzwanie!

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lip 2017 10:16
Modernizacja centrum handlowego - to nie lada wyzwanie!
fot. PTWP

Zarówno starsze, jak i nowo powstające galerie handlowe przeznaczają swoje przestrzenie na nowe funkcje, związane z przekształcaniem tych obiektów w centra lifestylowe. O tym jakim wyzwaniom w tej sytuacji musi sprostać generalny wykonawca mówi Wioletta Fabrycka, kierownik ds handlowych spółki RD Bud.

REKLAMA

 

Dla generalnego wykonawcy modernizacja obiektu handlowego to zadanie bardziej skomplikowane niż budowa centrum od nowa. - Szczególnie trudne jest dla nas dostosowanie prac budowlanych do bardzo wyśrubowanych wymogów zarządców czy najemców, tak by nie przeszkadzały one w funkcjonowaniu modernizowanej galerii. Musimy respektować godziny, w których możemy pracować, zwykle są to późne godziny nocne - mówi Wioletta Fabrycka, kierownik ds handlowych RD Bud.

Na rynku nieruchomości komercyjnych coraz mocniej zaznacza się trend realizacji proekologicznych. Jak zauważa Wioletta Fabrycka, inwestorzy coraz chętniej inwestują w takie rozwiązania. - Choć początkowo podraża to koszt prac modernizacyjnych, długoterminowo przynosi jednak wymierne korzyści, optymalizując użytkowanie obiektu - podkreśla Wioletta Fabrycka.

Nagranie zrealizowane podczas Targów ReDI, organizowanych przez Polską Radę Centrów Handlowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY