REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Najpierw była Ikea, potem inne spojrzenie na procesy i kulturę pracy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 wrz 2016 11:12
Najpierw była Ikea, potem inne spojrzenie na procesy i kulturę pracy
Maja Ganszyniec.

Projektantka Maja Ganszyniec opowiada o swoich doświadczeniach ze współpracy z Ikeą. Polska artystka stworzyła dla tej marki już kilka produktów.

REKLAMA

Najnowszym owocem współpracy Studia Ganszyniec ze szwedzką firmą jest kolekcja „Användbar”, która w sklepach jest od kwietnia br. Jak opowiada w rozmowie z portalem Biznesmeblowy.pl początki jej współpracy sięgają 2010 roku, gdy dla szwedzkiej marki tworzyła razem z Krystianem Kowalskim i Pawłem Jasiewiczem. Po dwóch latach projektantka została już zaproszona do indywidualnych przedsięwzięć. 

- Udało się nam wdrożyć aż 7 produktów, wszystkie z naturalnych materiałów, które wspierają zdrowy tryb życia w mieście - wspomina.

Spytana o pracę z tak wielką marką podkreśla, że proces pracy nad produktem dla IKEA nie wyróżnia się niczym szczególnym: jest brief, etap koncepcyjny, projektowy i wdrożeniowy.

- Diabeł tkwi w szczegółach, ale tu każdy klient ma swoją specyfikę. Na pewno tempo pracy jest dosyć szybkie, do tego dochodzą wszystkie właściwe tylko IKEA warunki wynikające ze skali, ale też ich wewnętrznych norm, często bardziej wyśrubowanych niż np. normy unijne - podkreśla Maja Ganszyniec.

Dodaje też, że samo doświadczenie pracy z tak dużą firmą było dla niej okazją do poznania innego punktu spojrzenia na procesy, zderzeniem z inną mentalnością i kulturą pracy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY