REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 wrz 2016 10:16
Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki
fot. Adriana Furniture
Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki
Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki
Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki
Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki

Polska jest czwartym krajem na świecie w produkcji mebli tapicerowanych, to jest duży potencjał i możemy śmiało konkurować z innymi krajami pod każdym względem. Szczycimy się tym, że jesteśmy polską marką. Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki, bo są doskonałej jakości - mówią Adriana Karwan i Michalina Nowak z Adriana Furniture.

REKLAMA

Podkreślacie, że Wasze meble cechuje umiar i prostota. Do kogo kierujecie swoje produkty?

AK: Znamy naszych klientów. To są osoby bardzo świadome swoich wyborów, polegające na własnej intuicji. Klienci Adriana Furniture wiedzą czego poszukują i czego potrzebują. Naszym celem jest nawiązanie kontaktu z klientem docelowym, który ma sprecyzowane oczekiwania, również poprzez architekta, który tworzy projekt wnętrza.

MN: Nasz klient autonomicznie podejmuje decyzje, nawet jeśli radzi się architekta. Jest zwolennikiem naszej estetyki.

A jaka jest estetyka Adriana Furniture?

MN: Wyróżniają ją ponadczasowe formy i stonowana kolorystyka.

Z której kolekcji jesteście najbardziej dumni?

AK: Trzy nasze najlepsze kolekcje, z których najbardziej jesteśmy dumni to Dune, Enna i zaprezentowana ostatnio Hana.

Czym inspirują się projektanci firmy Adriana? Jest to polski czy może światowy design?

AK: Jest to dość indywidualna sprawa, zależna od koncepcji, kontekstu, tożsamości projektanta. Jeśli miałabym to ująć w jakiś ramach to można powiedzieć, że inspirujemy się wszystkim, co nas otacza. Od architektury poprzez modę, skończywszy na różnych formach sztuki.

MN: Słuchamy też bardzo uważnie naszych klientów, ich oczekiwań i wymagań. Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego potrzeby, dlatego staramy się zaspokoić jego oczekiwania.

AK: Jeśli natomiast chodzi o design, to z podziwem patrzymy na włoski przemysł, który jest nam bardzo bliski estetycznie. Wszystkie nasze autorskie projekty, które wcześniej wymieniłam, są projektowane przez polskich projektantów, tworzone w polskiej prototypowni i produkowane w polskiej firmie. Jest to w 100 proc. polski produkt, w związku z tym jest to polski design. Tkanina, która została użyta w kolekcji Hana jest produkcji włoskiej, ponieważ chcemy, aby nasze meble miały światową jakość. Chcemy być alternatywą dla topowych włoskich i skandynawskich marek, charakteryzujących się prostym, ponadczasowym designem, oferując najwyższą jakość za przystępne pieniądze.

Czy polskie meble mogą konkurować ze światowym designem?

AK: Polska jest czwartym krajem na świecie w produkcji mebli tapicerowanych, to jest duży potencjał i możemy śmiało konkurować z innymi krajami pod każdym względem. Szczycimy się tym, że jesteśmy polską marką. Nasze meble nie muszą mieć włoskiej metki, bo są doskonałej jakości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY