REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowoczesne biura: Pokolenie Y wymaga więcej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 wrz 2014 13:06
Nowoczesne biura: Pokolenie Y wymaga więcej
Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu Skanska Property Poland

- Pokolenie "Y" jest bardzo wymagające. Młodzi ludzie mają inne oczekiwania niż te, które znane nam były do tej pory. Komunikacja oparta na mediach społecznościowych i zaawansowane technologie muszą być dziś uwzględniane przy projektowaniu powierzchni biurowych - mówi Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu Skanska Property Poland, uczestnik IV edycji Property Forum.

REKLAMA

Biura przyszłości będą musiały odpowiadać na potrzeby nowego, młodego pokolenia, które dopiero wchodzi na rynek pracy lub jest na nim od niedawna.

- Pokolenie "Y" jest bardzo wymagające. Młodzi ludzie mają inne oczekiwania niż te, które znane nam były do tej pory. To jest przede wszystkim pokolenie bardzo technologiczne i takiego samego podejścia oczekuje od swoich pracodawców i miejsca pracy - tłumaczył Arkadiusz Rudzki, dyrektor ds. wynajmu Skanska Property Poland.

Powierzchnie biurowe muszą być także atrakcyjnie zaprojektowane, tak aby stymulować pracowników do efektywnej współpracy.

- Musimy zastanowić się jak wykorzystać pełen potencjał powierzchni biurowych. Nie tylko w jaki sposób oddziaływują na pracownika, ale też jak wpływają na lokalizacje, w których się znajdują.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY