REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy sposób na aranżację wnętrz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lip 2017 08:47
Nowy sposób na aranżację wnętrz
Danuta Barańska, dyrektor kreatywny Tétris.

Architekci doceniają pracę w trybie open book. Pozwala ono na ograniczenie kosztów, ale również na przetestowanie alternatywnych pomysłów - mówi Danuta Barańska, dyrektor kreatywny Tétris.

REKLAMA

- Praca w trybie Open Book dla mojego zespołu architektonicznego jest pomocnym narzędziem do opracowywania projektów. Pozwala to na dywersyfikację materiałów, z których korzystamy i podwykonawców, z którymi współpracujemy - tłumaczy Barańska.

Jak dodaje, różne pomysły mogą być sprawdzane u różnych podwykonawców. - To pozwala na spojrzenie na własne rozwiązanie z innych perspektyw, dzięki temu możemy rozwijać nasze pomysły - dodaje.

Jednym z przykładów realizacji był projekt nowego biura JLL w Warsaw Spire. - Na każdy rodzaj wykończenia dostawaliśmy co najmniej 3 oferty. Mogliśmy wybierać różne rozwiązania, ale zgodne z tym, co założyliśmy - komentuje.

Najważniejszym atutem open book ma być obniżenie kosztów aranżacji biur. - Pozwalało nam to na obniżenie kosztów w przestrzeni, która nie była tak znacząca dla designu, by zachować ciekawe pomysły zrealizowane w innych miejscach, szczególnie w strefie klienckiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY