REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Paged Meble: mamy na swoim koncie spektakularne inwestycje

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 08 mar 2017 10:10
Paged Meble: mamy na swoim koncie spektakularne inwestycje
Jarosław Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble

O meblach do hoteli i współpracy z projektantami przy tworzeniu nowych produktów opowiada Jarosław Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble.

REKLAMA

- W Polsce jesteśmy znani z mebli, które dostarczamy do domu. Ale Paged jest również producentem mebli do restauracji, do kawiarni czy hoteli. Mamy wiele wnętrz zrealizowanych na terenie Polski w naprawdę pięknych aranżacjach - wspomina Jarosław Misiewicz, dyrektor sprzedaży krajowej Paged Meble.

Jak zaznacza przedstawiciel firmy, której produkty można było zobaczyć podczas 4 Design Days, Paged jest silnie obecny na rynku mebli hotelowych.

- Zrobiliśmy kilka spektakularnych inwestycji - ostatnio np. Sheraton w Krakowie i Kasprowy w Zakopanem - wylicza Misiewicz i dodaje, że firma w takich projektach najczęściej realizuje konkretne wizje projektanta, tworząc projekty na zamówienie.

Jarosław Misiewicz opowiada też o współpracy firmy z projektantami - wymieniając projekty realizowane z Tomkiem Rygalikiem, Jadwigą Husarską czy Nikodemem Szpunarem. Zdradza też, że firma opracowuje nowe modele, które wkrótce zaprezentuje na międzynarodowych targach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY