REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Piotr Polk na Forum Dobrego Designu: Jestem praktyczny i takie są moje projekty

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 gru 2016 15:08
Piotr Polk na Forum Dobrego Designu: Jestem praktyczny i takie są moje projekty
Piotr Polk

Jak tworzyć w Polsce, by osiągnąć sukces - na podstawie własnych doświadczeń z projektowaniem - mówili uczestnicy dyskusji "Design po polsku – success story" podczas Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Według Piotra Polka, który od 21 lat z pasją projektuje i tworzy meble, bardzo ważną rolę w pracach jego autorstwa odgrywa aspekt praktyczny.

- Jestem człowiekiem bardzo praktycznym i takie są moje projekty - zaznaczał. Znany aktor, który w październiku br. po raz pierwszy zaprezentował publicznie swoją autorską kolekcję mebli By Polk, w swoim wystąpieniu przyznał: - To środowisko jest dla mnie czymś zupełnie nowym. Czuję się trochę jak dziecko we mgle. Mimo że projektowaniem i designem zajmuje się od wielu lat.

Izabela Bołoz, która przygotowała wykład pod hasłem "Instalacje w przestrzeni publicznej. Pomiędzy designem i architekturą" zaprezentowała kilka ze swoich projektów, głównie tych nastawionych na interakcję z użytkownikiem. Projektantka i założycielka biura projektowego w Eindhoven zapytana o to, czy trudniej projektuje się w Polsce, odpowiedziała: - Polski rynek jest bardzo otwarty i daleki od nasycenia. Daje bardzo dużo możliwości w drodze do sukcesu.

Zdaniem Łukasza Kosa, architekta, sukces można osiągnąć wszędzie. Współzałożyciel pracowni Four o Nine przekonywał o tym podczas swojej prezentacji "Genius loci, czyli czego Polska mnie nauczyła o architekturze".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY