REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Rafał Gawrylak: Rynek oczekuje rozwiązań w technologii LED

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 kwi 2016 13:07
Rafał Gawrylak: Rynek oczekuje rozwiązań w technologii LED
Rafał Gawrylak, fot. ES-System

Dlaczego inwestorzy i klienci oczekują rozwiązań w technologii LED? - Ta technologia ma wiele przewag nad dotychczas stosowanymi technologiami - twierdzi Rafał Gawrylak, prezes ES-System.

REKLAMA

- Klienci doceniają  zalety tego systemu oświetleniowego. Przy wyborze oświetlenia przede wszystkim kluczowe są koszty energii. I tu rozwiązania LED zdecydowanie wygrywają. Modernizując oświetlenie np. w obiekcie przemysłowym, możemy spodziewać się nawet kilkudziesięcioprocentowej oszczędności energii i bardzo krótkiego czasu zwrotu z inwestycji - uważa Rafał Gawrylak i dodaje, że oświetlenie LED to zdrowsze i lepsze jakościowo światło.

Gawrylak zauważa, że wszystkie produkty są badane w zakresie bezpieczeństwa fotobiologicznego i uzyskują odpowiednie certyfikaty. - Kolejną ich zaletą jest to, że stwarzają nieograniczone możliwości dla architektów, co jest szczególnie ważne w oświetleniu architektonicznym i iluminacjach świetlnych - nadmienia.

Obecnie niemal wszystkie projekty ES-System są realizowane w oparciu o rozwiązania LED. Spółka zamierza kontynuować rozwój w kraju i na wybranych rynkach zagranicznych w oparciu o te rozwiązania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY