REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Technologie dają fenomenalne możliwości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 lut 2016 11:19
Technologie dają fenomenalne możliwości
Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture podczas 4 Desin Days

Od 25 lat mam do czynienia z nowoczesnymi technologiami. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez wsparcia technologicznego - podkreśla architekt Marek Tryzybowicz, Bose International Planning and Architecture.

REKLAMA

Jak nowoczesne technologie zmieniły pracę architekta? Dzięki nim m.in. niezwykle uprościła się dokumentacja projektowa w ten sposób, że jest też czytelna dla wszystkich uczestników procesu projektowego. - Dziś systemy BIM to niedowracalna droga ku przyszłości projektowania. Czasy desek kreślarskich ochodzą do lamusa - uważa Marek Tryzybowicz, choć nadmienia że twórczy architekci korzystają z najróżniejszych form komunikacji. - Mogą to być  środki technologiczne jak używanie wizualizacji do wsparcia własnych rysunków czy szkiców na tabletach itd. - nadmienia architekt.

Techonologie dają fenomenalne możliwości. Budzi to moją olbrzymią radość. Dziś zabieramy dawny warsztat konwencjonalny do olbrzymiego studia w obrębie jednego nośnika i możemy z niego efektywnie korzystać - przekonuje Tryzybowicz.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY