REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

The Warsaw HUB wyznaczy nowe trendy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lut 2017 13:35
The Warsaw HUB wyznaczy nowe trendy
Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland. / fot. materiały prasowe
The Warsaw HUB wyznaczy nowe trendy
The Warsaw HUB wyznaczy nowe trendy
The Warsaw HUB wyznaczy nowe trendy

- Jednym z najważniejszych założeń strategicznych a za razem misją, która od lat przyświeca naszym realizacjom, jest miastotwórczość - mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

REKLAMA

- To dzięki zapoczątkowanemu przez Ghelamco trendowi kreowania użytecznych i przyjaznych przestrzeni miejskich powstał plac Europejski, Fundacja Sztuka w Mieście i wiele innych projektów, które zmieniają oblicze miast i oddziałują na ich mieszkańców - uważa Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Zapowiada też, że najbliższe lata dla firmy nie będą się pod tym względem różniły od poprzednich. Ma ona w planach kontynuację rozpoczętych już inicjatyw miastotwórczych i kolejne, nowe działania zakładające tworzenie wartościowej i estetycznej tkanki miejskiej.

- Strategiczną wagę ma dla nas również innowacyjność realizowanych projektów, która nabrała nowego znaczenia wraz z uruchomieniem inwestycji The Warsaw HUB. Będzie to największe dotychczasowe przedsięwzięcie Ghelamco w Polsce, a jednocześnie najbardziej nowoczesna inwestycja na naszym rynku, wyznaczająca zupełnie nowe trendy w budownictwie komercyjnym - mówi.

Jarosław Zagórski zapowiada, że Ghelamco stworzy kompleks łączący w sobie wszystko, czego nowoczesna korporacja, start-up, czy scale-up potrzebują do efektywnego rozwoju – przestrzeń biurową, centrum konferencyjne, MeetDistrict – unikatowy format przestrzeni coworkingowej, a także hotele, sklepy, centrum sportu.

- Pracownik znajdzie więc w naszym kompleksie wszystko, co będzie mu potrzebne do komfortowej pracy, doskonale skomunikowane z resztą miasta. Nowoczesność podejścia Ghelamco widoczna będzie również w unikatowym połączeniu biznesu z najnowszymi technologiami, jakie zaoferuje The Warsaw HUB. Znajdzie się tu bowiem The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i start-upów. Jest to pierwszy w Polsce przykład zaangażowania się dewelopera działającego w obszarze nieruchomości w rozwój biznesu opartego o nowe idee i technologie - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY