REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Trójmiejska Galeria Wnętrz City Meble - nie tylko handlowa

  • Autor: PropertyDesign.pl / Biznesmeblowy.pl
  • 06 wrz 2016 14:18
Trójmiejska Galeria Wnętrz City Meble - nie tylko handlowa
Marek Bogacki, dyrektor zarządzający City Pro

Trwa przebudowa trójmiejskiego centrum meblowo-wnętrzarskiego Galerii Wnętrz City Meble. Obiekt, który opracowały trójmiejskie firmy architektoniczne Pol-Swed Projekt i M5A Architekci w zamiarze inwestorów ma być czymś więcej, niż tylko przestrzenią handlową.

REKLAMA

- Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego miejsca na mapie Trójmiasta – nowoczesnej galerii wyposażenia wnętrz. Koncepcja Centrum oparta jest na świadomym doborze wzajemnie uzupełniających się marek produktowych - mówi w rozmowie z portalem Biznesmeblowy.pl Marek Bogacki, dyrektor zarządzający City Pro.

Jak zdradza Bogacki w Galerii powstanie Strefa Inspiracji, która będzie propozycję dla projektantów wnętrz – miejscem do pracy twórczej i budowania relacji pomiędzy projektami, wystawcami i klientami, jednocześnie sprzyjającą wzajemnej inspiracji.

Strefa przeznaczona jest również do organizacji konferencji, warsztatów i wystaw związanych ze sztuką i aranżacją wnętrz - dodaje przedstawiciel City Pro, i dodaje jednocześnie że firma planuje też nawiązanie kontaktu z trójmiejskimi uczelniami i instytucjami kultury.

- Nasza działalność nie ograniczy się do handlu - podkreśla.

Po modernizacji klienci będą mogli zrobić zakupy w blisko 100 sklepach. Zmiana układu funkcjonalnego obiektu, który w nowej odsłonie przekształci się z TOP Shopping w Galerię Wnętrz City Meble, pozwoli zwiększyć powierzchnię handlową do 20 tys. mkw. (obecnie 14 tys. mkw.). Tym samym nowa galeria stanie się największym centrum meblowym w Polsce północnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY