REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Współczesne biura są coraz bardziej przyjazne

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 wrz 2016 15:00
Współczesne biura są coraz bardziej przyjazne
Dariusz Wicher, dyrektor handlowy w firmie Everspace. / fot. OKKPR

Coraz większa grupa naszych klientów jest świadoma istoty ergonomii biura i jej wpływu na zdrowie w dłuższej perspektywie. Dobre samopoczucie i jego oddziaływanie na jakość pracy to już nie są abstrakcyjne tematy - uważa Dariusz Wicher z firmy Everspace.

REKLAMA

Jaka jest współczesna przestrzeń biurowa w polskich firmach jeśli chodzi o wzornictwo i ergonomię?

Dariusz Wicher, dyrektor handlowy w firmie Everspace: Trudno w tej kwestii generalizować. Klienci są różni. Dla większości liczy się wygląd biura, ale przy tym istotne są sprawy finansowe. Nasze zadanie polega na tym, aby pogodzić te dwie kwestie. Są klienci, którzy w pełni świadomie stawiają na dobre wzornictwo ze znajomością jego ceny. Coraz większa grupa naszych klientów jest świadoma istoty ergonomii i jej wpływu na zdrowie w dłuższej perspektywie. Dobre samopoczucie i jego oddziaływanie na jakość pracy to już nie są abstrakcyjne tematy.

Jak wygląda biuro współcześnie, a jaką widzi Pan przyszłość w kwestii urządzania wnętrz? Czy jest w nim miejsce na design i nowatorskie rozwiązania?

Współczesne biura są zdecydowanie coraz bardziej przyjazne. To ewoluuje, więc przyszłość jawi nam się w optymistycznych barwach. Firmy częściej stawiają na ergonomię i komfort pracy. Furtka dla designu i nowatorskich rozwiązań w naszym przekonaniu jest otwarta.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz biurowych i użyteczności publicznej. Oferujemy meble gabinetowe, pracownicze, recepcyjne oraz szeroki wybór foteli i krzeseł obrotowych, konferencyjnych, audytoryjnych, kawiarnianych, wypoczynkowych, a także ścianki działowe i wykładziny. Firma powstała w 2010 r. więc jest stosunkowo młoda, ale tworzy ją zespół, który dysponuje wiedzą opartą na piętnastoletnim doświadczeniu w branży mebli biurowych.

Jaka filozofia Wam przyświeca?

Naszym celem jest znalezienie optymalnych rozwiązań dla wyposażanej przestrzeni, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Robimy wszystko, aby ta przestrzeń była ergonomiczna, inspirująca i przyjazna. Bardzo cenimy współpracę z architektami. Często wspólnie pokonujemy wszystkie etapy realizacji inwestycji.

Naszymi klientami są zarówno duże firmy, takie jak Coca Cola, TVN, Wirtualna Polska, PKP Intercity, Panattoni Europe, jak i firmy zatrudniające kilku pracowników. Każdy klient otrzymuje od nas stuprocentowe zaangażowanie w realizację. Oczywiście zależy nam na klientach po pierwsze świadomych, a co za tym idzie przekonanych do tego jak istotna w pracy jest ergonomia i po drugie potrafiących docenić dobre wzornictwo, ponieważ to daje nam satysfakcję i powód do dumy z realizacji.

Na co z Waszej strony mogą liczyć architekci i projektanci wnętrz?

Twórcy projektów mogą liczyć na realizację niemal każdej, nawet bardzo odważnej i nowatorskiej wizji przestrzeni. Nasza oferta to nie tylko meble fabryczne, ale również te realizowane przez stolarnię i wszelkie zabudowy nietypowe. Każdy architekt i projektant może liczyć również na wsparcie techniczne oraz koordynację prac na każdym etapie inwestycji. Prowadzimy uzgodnienia międzybranżowe oraz nadzór nad ekipami budowlanymi i wykończeniowymi. Zajmujemy się zamówieniami, koordynacją dostaw i projektami poszczególnych branż (elektryka, wentylacje, klimatyzacje, zatwierdzenia bhp i ppoż.).

Specjalizujecie się w nowoczesnych meblach gabinetowych i biurowych. Skąd pomysł na poszerzenie oferty o wykładziny?

Ten krok był niezbędny, abyśmy mogli mówić o kompleksowej obsłudze. Przekonaliśmy się wielokrotnie jak istotna jest spójność w przestrzeni biurowej tych elementów – mebli i wykładzin. Posiadając w ofercie wykładziny obiektowe oraz meble i siedziska biurowe pomagamy też architektom i projektantom w stworzeniu prezentacji dla inwestorów. Dzięki temu mogą oni przed podjęciem decyzji o zakupie przekonać się do walorów wykładziny i mebli oraz przetestować je.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY