REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wygra ten, kto wyprzedzi trend?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 gru 2016 14:09
Wygra ten, kto wyprzedzi trend?
Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland fot. materiały prasowe
Wygra ten, kto wyprzedzi trend?
Wygra ten, kto wyprzedzi trend?
Wygra ten, kto wyprzedzi trend?
Wygra ten, kto wyprzedzi trend?

Firma Ghelamco rozpoczęła niedawno budowę kolejnej inwestycji - The Warsaw HUB.  Projekt nowej warszawskiej inwestycji powstał w pracowni Andrzeja M. Chołdzyńskiego.  - Będzie to największe dotychczasowe przedsięwzięcie Ghelamco w Polsce - uważa Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

REKLAMA

- Spotykamy się z pytaniami o przyszłość tego projektu w kontekście tzw. nadpodaży powierzchni biurowej w Warszawie. Jednak rozpoczynając przedsięwzięcie o takiej skali w dobrych warunkach rynkowych nigdy nie wiemy, w jakich warunkach rynkowych będziemy taki projekt kończyć. My skupiamy się więc na jakości produktu i wyjątkowej wartości dodanej dla najemców, a nie na kwestiach, które pozostają nieprzewidywalne - przekonuje Zagórski i dodaje, że decydując się na The Warsaw HUB, Ghelamco postanowiło zdobyć przewagę konkurencyjną wyznaczając nowy sposób myślenia o nieruchomościach komercyjnych.

- Stworzymy kompleks łączący w sobie wszystko, czego nowoczesna korporacja, start-up czy scale-up potrzebują do efektywnego rozwoju – przestrzeń biurową, centrum konferencyjne, MeetDistrict – unikatowy format przestrzeni coworkingowej, a także hotele, sklepy, centrum sportu. Pracownik znajdzie więc w naszym kompleksie wszystko, co będzie mu potrzebne do komfortowej pracy, doskonale skomunikowane z resztą miasta - podkreśla Zagórski.

Zdaniem dyrektora, nowoczesność podejścia Ghelamco widoczna będzie również w połączeniu biznesu z najnowszymi technologiami, jakie zaoferuje The Warsaw HUB. - Znajdzie się tu bowiem The Heart Warsaw – centrum współpracy korporacji i startupów. Jest to pierwszy w Polsce przykład zaangażowania się dewelopera działającego w obszarze nieruchomości w rozwój biznesu opartego o nowe idee i technologie - zauważa.

W opinii Zagórskiego, The Warsaw HUB będzie dobrym przykładem miastotwórczości. - Po Warsaw Spire i placu Europejskim zagospodarujemy kolejne martwe dotychczas przestrzenie Ronda Daszyńskiego, oferując w zamian użyteczną i przyjazną tkankę miejską. Wzmocnimy pozycję tej okolicy, jako nowego biznesowego centrum Warszawy - uważa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY