REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: Resetowanie miast. Jakie są, na jakie czekamy?

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 lis 2021 11:09
4 Design Days: Resetowanie miast. Jakie są, na jakie czekamy?

Jak „narysować” miasta, by były dobrym miejscem do życia i spełniały funkcje ośrodków gospodarczych na miarę XXI wieku? Jaki jest przepis na aglomerację przyszłości i jaką rolę odgrywają w jej kreacji urbanista, samorząd, deweloper, architekt, a jaką mieszkaniec? Na jakie projekty czeka cała Polska?  Dlaczego mixed-use tak dobrze przyjął się na naszym gruncie? Oto garść gorących wątków, które poruszymy wraz z gwiazdami świata architektury i nieruchomości oraz samorządowcami podczas wydarzenia 4 Design Days, które odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 r. (www.4dd.pl).

REKLAMA

Transformacja miast jest nieunikniona. Tuż za rogiem czeka postępująca mobilność, ekologia i cyfryzacja, które muszą stać się naturalnym komponentem tkanki miejskiej. Jak wdrożyć tego typu procesy? Wraz ze światowymi nazwiskami branży architektury poszukamy przepisu na aglomerację przyszłości podczas sesji "Resetowanie miast: Jakie są, na jakie czekamy?".

Nowe Centrum Warszawy, łódzki Ratusz, Bulwary Wiślane, Kieleckie Centrum Komunikacyjne - polskie miasta aż pękają od planowanych i realizowanych inwestycji, które zmienią ich oblicze. W ramach cyklu "Wizje, które zmienią polskie miasta" zaprezentowane zostaną miastotwórcze projekty, które już za kilka lat uświetnią tkankę rodzimych ośrodków.

Fuzja, Towarowa 22, Młode Miasto, Stara Rzeźnia... Mixed-use rozpycha się na mapie polskich miast. Dlaczego tak dobrze się przyjął? Odpowiedzi poszukamy podczas sesji "Żegnamy monokulturę. Witamy „dobrze zmieszane” budynki".

Kolejna edycja 4 Design Days odbędzie się w dniach 27-30 stycznia 2022 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W programie wystawy, wieczorne gale, konkursy, prezentacje, a przede wszystkim rozmowy na aktualne i najistotniejsze tematy dla architektury, designu i branży nieruchomości. 

4 Design Days - to będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. 4 Design Days, po edycjach online w 2021 roku, wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach.

Przed nami cztery dni - od 27 do 30 stycznia 2022 roku – w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów. Rezerwujcie czas! Zapraszamy!

Organizatorem 4 Design Days jest GRUPA PTWP - wydawca m.in. propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator spotkań biznesowych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Więcej na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie