×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: Zobacz filmowe podsumowanie dni dla biznesu!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 sty 2023 12:56

Architektura, design i rynek nieruchomości - pod ich znakiem upłynęły 26 i 27 stycznia, czyli dni dla biznesu 4 Design Days 2023. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania wideo!

REKLAMA

Trwa siódma edycja 4 Design Days 2023 – święta architektury i designu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (www.4dd.pl). Na wydarzenie składają się aż cztery dni, do 29 stycznia 2023 r.

ZOBACZ TRANSMISJĘ SESJI 4 DESIGN DAYS 2023

W piątek wieczorem zakończyliśmy część skierowaną dla profesjonalistów, Dni dla Biznesu. Za nami liczne dyskusje, wywiady, prelekcje, biznesowe spotkania na stoiskach firm. Zapraszamy do obejrzenia podsumowania wideo!

Podczas drugiego dnia 4 Design Days na tapecie było wiele istotnych tematów z dziedziny architektury, urbanistyki i designu. W gronie profesjonalistów i ekspertów rozmawialiśmy m.in. o tworzeniu ponadczasowych, zrównoważonych przedmiotów - trwałych i opierających się modom, projektowaniu nowoczesnych, zielonych miast oraz architekturze mixed-use.

27 stycznia odbyło się również Property Forum Śląsk, którego uczestnicy rozmawiali o tym, jak nie roztrwonić potencjału inwestycyjnego regionu. Na scenie MCK najciekawsze projekty publiczne, komercyjne i mieszkaniowe omawiali stojący za nimi architekci. Z kolei wieczorem, podczas uroczystej gali, wręczono nagrody w konkursie Dobry Design 2023.

4 Design Days trwa do 29 stycznia włącznie. W weekend odbywają się Dni Otwarte, na które zapraszamy wszystkich wielbicieli dobrego designu. W programie przewidziano wiele atrakcji, dla dużych i małych miłośników designu!

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie