×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

63 mln złotych na remont szpitala Jonschera. Trwa modernizacja łódzkiego obiektu

  • Autor: UM Łódź
  • 15 wrz 2022 15:01
63 mln złotych na remont szpitala Jonschera. Trwa modernizacja łódzkiego obiektu
63 mln złotych na remont szpitala Jonschera. Trwa modernizacja łódzkiego obiektu, fot. UMŁ

Trwa remont oddziału neurologii i rehabilitacji w szpitalu miejskim im. Jonschera w Łodzi. To ostatnia tak duża, wielomilionowa inwestycja, na którą czekała placówka. Przez 10 ostatnich lat miasto przeprowadziło w centrum medycznym modernizacje warte ok. 65 mln zł.

REKLAMA

Szpital im. Jonschera jest intensywnie modernizowany od 2013 r. Do tej pory koszt remontów i zakupów sięgnął 63 mln zł. Wśród już zrealizowanych inwestycji wymienić można m.in. budowę nowego bloku operacyjnego z pięcioma salami operacyjnymi, modernizację Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, modernizację Oddziału Okulistyki, budowę nowego Oddziału Ginekologicznego, wyposażenie Oddziału Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Urazowo–Ortopedycznej czy modernizację SOR.

Aktualnie trwa remont oddziału neurologii i rehabilitacji. W jego ramach przebudowane zostaną zarówno gabinety zabiegowe, zaplecze socjalne personelu, jak i łazienki oraz sale pacjentów. – Przyznaję, że z niecierpliwością czekaliśmy na ten remont. Do tej pory na naszym oddziale mieliśmy fantastyczną kadrę, a po modernizacji będziemy mieli również fantastyczne wnętrza – dodaje prof. Elżbieta Miller, ordynator Oddziału Rehabilitacyjnego.

Modernizacja zostanie podzielona na trzy etapy tak, by oddziały mogły przyjmować pacjentów. Zakończenie prac zaplanowano na 2024 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie