REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

A+D z nowymi projektami

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 mar 2014 11:35
A+D z nowymi projektami
Projekt biur MillwardBrown

Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie, Millward Brown czy PZU - to tylko część klientów, dla których warszawska pracownia A+D projektuje obecnie biura i siedziby. Studio jest też zainteresowane koncepcją wnętrz inwestycji ArtNorblin w Warszawie.

REKLAMA

- Ogłaszamy się i chcemy projektować wnętrza dla najemców w inwestycji ArtNorblin. Nie mamy jeszcze żadnych umów, ale ten temat doskonale nam pasuje - zaznacza Dariusz Gocławski, właściciel pracowni A+D.

Jak dodaje, ArtNorblin to historyczne wnętrza wpisujące się w projekty i koncepcje, którymi pracownia chce się zajmować. - Są nie tyle surowe, co szczere. Klienci takich inwestycji pragną smaku, jakości, przeżycia. Nie jest to sztuczna, globalna marka - podsumowuje Gocławski.

Dariusz Gocławski zdradza portalowi Propertydesign.pl, że obecnie jego firma skupiła się na projektach z rynku gastronomicznego. – 22 marca br. otwiera się „hamburgerownia” w stylu amerykańskim połączona z restauracją – Brooklyn w Warszawie. To był inżyniersko i technologicznie trudny projekt, ale stworzyliśmy bardzo ciekawe miejsce. Poza tym rozpoczynamy prace m.in. nad restauracją z częścią VIP w centrum Warszawy, dwoma sieciami restauracji z kuchnią włoską i siecią barów sałatkowych - opowiada Dariusz Gocławski.

Jako wyjątkowe koncepty z tej branży, nad którymi pracuje A+D, Gocławski podaje restaurację Brofaktura w Siedlcach. - Mam nadzieję, że to będzie „świetlica” dla miasta, punkt spotkań w skali Mazowsza. Drugi wyjątkowy projekt to restauracja w Twierdzy Modlin, bezpośrednio nad Wisłą - dodaje.

Jeśli chodzi o sklepy, A+D tworzy właśnie butik z koszulami Osovski, koncept dla sieci obuwniczej, nowy koncept dla sieci Wittchen i dalej rozwija współpracę z T-Mobile. - Praca dla T-Mobile to projekty powtarzalne, tworzone według sztywnych reguł, w których liczy się funkcjonalność, jak najlepsze rozpoznanie marki i odnalezienie stref produktów - opowiada Gocławski.

W segmencie biurowym A+D ma zlecenie na Inkubator Przedsiębiorczości w Krakowie, siedzibę firmy IT z Portugalii, biuro Millward Brown w Wilanowie oraz przebudowę piętra w PZU Tower. Dla PZU tworzy również biura i salony obsługi klienta.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie