REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 maj 2021 13:47
Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy
Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy, fot. mat. pras.
Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy
Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy
Amfiteatr Brain Embassy otwarty na eventy

Coworking Brain Embassy dostrzega w lokalnej społeczności siłę do wprowadzania zmian. Dlatego aby zacieśniać więzi między mieszkańcami Mokotowa, zdecydował się wśród biurowców stworzyć zieloną przestrzeń eventową, otwartą dla wszystkich.

REKLAMA

Rośliny potrzebują żyznej gleby, a organizatorzy – dobrego miejsca na event. Jeżeli ich pomysły trafią na podatny grunt, mają szansę przekształcić się w niesamowite doświadczenie, które przyciągnie rzeszę osób. Z drugiej strony, jeśli środowisko jest niesprzyjające, kiełkująca w głowie wizja nie ujrzy nigdy światła dziennego. W kontekście panującej od ponad roku epidemii eventowcy większość swoich marzeń musieli schować do kieszeni.

W każdym kryzysie warto jednak dostrzec szansę. Kluczem jest otwartość i odwaga do sięgania po niestandardowe rozwiązania. Tak właśnie zrobiło Brain Embassy, budując unikalny amfiteatr na biznesowym Służewcu. Czasownik “budować” nie oddaje jednak istoty sprawy, bo nie o sam budynek chodzi. Marka coworkingowa połączyła potrzeby firm eventowych, które zwyczajnie chcą już działać, z potrzebami ludzi, którzy z kolei tęsknią za interakcją z drugim człowiekiem. Efektem jest otwarte miejsce na eventy, wartościowe spotkania oraz wystąpienia, dzięki któremu organizatorzy mogą zaproponować uczestnikom zupełnie nowe doznania. 

Amfiteatr umożliwia uczestnikom otwarcie się na zupełnie nowe doświadczenia, spędzając czas na świeżym powietrzu. Przebywanie na zewnątrz marzy się już większości społeczeństwa, która chce odetchnąć od wszelkich covidowych czy przeciągających się w nieskończoność zimowych zmagań, a także jednym z nielicznych sposobów na organizowanie bezpiecznych eventów. Plenerowe miejsca konferencyjne są dobrą alternatywą dla sal szkoleniowych.

Organizatorzy rozwiewają w ten sposób wątpliwości uczestników, którzy chcą wziąć udział w wydarzeniach, ale mają jeszcze obawy przed przebywaniem wśród większej grupy osób. Event stając się elementem życia publicznego, umożliwia organizatorom dotarcie do nowej grupy odbiorców. Marka prowadząc wydarzenie w popularnej części Mokotowa, zwraca uwagę również przechodniów, wśród których być może kryją się jej potencjalni klienci. Szare ściany sali szkoleniowej w środku słonecznego dnia budzą też u uczestników nastoletnie pragnienie wagarowania, dlatego zamiast gasić ich entuzjazm, można w łatwy sposób go rozpalić, organizując event w nieograniczonej ścianami przestrzeni.

Każdy, kto chce zorganizować tutaj event, ma do dyspozycji scenę o powierzchni 40 mkw., okno sceniczne o wymiarach 11,5 x 4m, 140 miejsc siedzących, dostęp do WiFi, miejsca dla osób z niepełnosprawnością, oświetlenie strefowe oraz świetlny RING wzdłuż betonowej kopuły, z użyciem którego można przemienić wydarzenie w prawdziwe widowisko, wybierając kolorystykę z całego spektrum barw RGB. W przypadku mało sprzyjających warunków pogodowych, Brain Embassy zapewnia organizatorom salę eventową na 6 piętrze budynku Adgar BIT, przy którym znajduje się Amfiteatr.

Forma budowli pozwala na organizację wachlarza eventów, takich jak inspirujące przemówienia, demo day, targi i pikniki, wywiady, konferencje prasowe, wieczory artystyczne, wernisaże. Do tej pory marka coworkingowa w przestrzeni zaprojektowanej przez pracownię mode:lina zorganizowała już koncerty plenerowe, operowe, malowanie przy winie, darmowy serwis rowerowy, spotkanie “pod gwiazdami” z pasjonatami kosmosu ze Space Hub oraz konferencję prasową Forum Rynku Nieruchomości. Budowla sprawdzi się również w przypadku spotkań firmowych, ponieważ na jej terenie organizatorzy mogą przeprowadzić zarówno część merytoryczną jak i rozrywkową. Brain Embassy nie chce zamykać kreatywności w żadnych ramach, dlatego zbudowało solidną podstawę, na której firmy tworzą wydarzenia dopasowane do ich potrzeb. Przestrzeń Amfiteatru to również wyspa zieleni i strefa relaksu, które dają mieszkańcom oddech świeżości między biurowcami. Otaczający scenę plac o nawierzchni nawiązujacej do zrewitalizowanej promenady w Tel Awiwie, która tętni życiem całą dobę, zachęca do zatrzymania się w życiowym biegu. Ławki i strefa do zabawy wzbudzają u przechodniów potrzebę odpoczynku, której na co dzień ciężko przebić się przez stertę zawodowych czy domowych obowiązków. Amfiteatr jest wpisany w okrąg, który z jednej strony stanowi zagłębioną pod ziemią nieckę z audytorium, a z drugiej ogromne betonowo-szklane zadaszenie wsparte na masywnej, surowej żelbetowej ścianie.

Amfiteatr znajduje się, na terenie należącym do budynku Adgar BIT (ul. Konstruktorska 11), w którym znajduje się jedno z 4 warszawskich coworkingów Brain Embassy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie