W warszawskim hotelu Sheraton odrestaurowano część bankietową. Projekt modernizacji objął salę balową, foyer oraz wszystkie sale konferencyjne. Za koncept architektoniczny odpowiedzialna była słynna architektka – Anita Rosato, specjalizująca się w projektowaniu wnętrz najbardziej luksusowych hoteli świata, w tym warszawskiego hotelu Bristol.
Zadaniem Anity Rosato było wprowadzenie przytulnej atmosfery oraz nadanie indywidualnego charakteru centrum konferencyjnemu, tak aby stanowiło ono wygodne środowisko zarówno dla spotkań biznesowych, jak i organizacji eleganckich gal i przyjęć.
W tym celu Anita Rosato postawiła na kompozycję nowoczesnych wzorów i faktur. Paletę nasyconych śliwek i intensywnych czerwieni podkreślono kolorami miodu i szafranu. Podłoga pokryta jest dywanem, którego wzór został specjalnie zaprojektowany dla warszawskiego hotelu Sheraton. "Kropkę nad i" tego projektu stanowi eleganckie oświetlenie, nowoczesny i interaktywny system informacyjny (digital signage) oraz dzieła sztuki wyselekcjonowane osobiście przez Anitę Rosato.
Jak informują przedstawiciele hotelu, w nowej odsłonie sale konferencyjne prezentują się współcześnie i bardzo elegancko.
Zrewitalizowane sale bankietowe stanowią idealne miejsce na organizację zarówno przyjęć weselnych, ważnych gal, jak i spotkań firmowych. Do dyspozycji gości hotel oddaje 11 sal konferencyjnych, które rozmieszczone są na powierzchni ponad 1100 mkw. Niewątpliwym atutem hotelu jest ogromna sala balowa o powierzchni 500 mkw. z dużym i funkcjonalnym foyer, otoczona mniejszymi salami bankietowymi. Dzięki takiej konfiguracji na parterze hotelu w spotkaniu może wziąć udział nawet 550 osób. W hotelu znajdują się również mniejsze sale, w których zorganizować można bardziej kameralne konferencje.
Wraz z renowacją powierzchni bankietowej szef kuchni – Artur Grajber wprowadził nową koncepcję menu bankietowego i przerw kawowych.
Założyciel Medusagroup
Założyciel Medusagroup
Architekt, Wiceprezes Zarządu Oddziału Krakowskiego SARP SARP
współwłaściciel Biuro Architektoniczne DDJM
Właściciel Kulczyński Architekt
Właściciel, Architekt, Naukowiec Zalewski Architecture Group