REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Arche atakuje Łódź. Oto kompleks Kaliska

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 21 mar 2018 10:44
Arche atakuje Łódź. Oto kompleks Kaliska
fot. mat. pras.
Arche atakuje Łódź. Oto kompleks Kaliska
Arche atakuje Łódź. Oto kompleks Kaliska

Naprzeciw dworca Łódź Kaliska powstaje nowa inwestycja Grupy Arche. W obiekcie powstaną apartamenty, biura oraz punkty handlowo-usługowe. Planowane otwarcie obiektu to 2021 rok.

REKLAMA

Kaliska będzie się składać z dwóch obiektów. Budynek A zaoferuje funkcję mieszkalną (18 mieszkań), hotelową (248 pokoi), handlową w parterze oraz wydzieloną funkcję usługową od strony ulicy Kopernika. Część hotelowa zostanie zrealizowana w standardzie 3 gwiazdek, zaś same pokoje hotelowe oddane będą do użytkowania w systemie condo. Budynek B to obiekt biurowy zaprojektowany w klasie Premium, który zaoferuje ponad 6 tys. mkw. powierzchni.

Części A i B zostaną połączone wspólną strefą konferencyjną zlokalizowaną na 5 kondygnacji. Dwupoziomowa hala garażowa pod budynkiem zapewni wszystkim użytkownikom kompleksu Kaliska miejsca parkingowe. Główny wjazd na teren inwestycji zaprojektowano od strony Alei Mickiewicza, wejście do części usługowej od strony ulicy Kopernika, a do wydzielonej strefy handlu od Alei Włókniarzy.

Termin zakończenia inwestycji wraz z pozwoleniem na użytkowanie to I połowa 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie