×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Arche szykuje ciekawy projekt w Tarnowie. Zajmie się spalonym młynem

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 kwi 2022 13:39
Arche szykuje ciekawy projekt w Tarnowie. Zajmie się spalonym młynem
Władysław Grochowski, prezes zarządu, Arche, podczas EEC 2022

Wchodzimy do Tarnowa, gdzie zajmiemy się spalonym młynem. Całe wnętrze strawił ogień. Tam głównym projektantem był pożar. Bardzo ciekawy efekt powstał i oczywiście podchodzimy do tego, aby jak najwięcej tego efektu zachować. Podchodzimy do projektów z szacunkiem do ludzi i do czasu. Bardzo nam zależy na tym, aby coś zostawić po sobie – podkreśla Władysław Grochowski, prezes zarządu, Arche, podczas EEC 2022.

REKLAMA

Grupa Arche rozmiłowała się w rewitalizowaniu. Dlaczego  firma wciąż wybiera projekty rewitalizacyjne?

- Gdybym się zastanowił, to pewnie bym się bardzo bał, ale że działam na emocjach to jest dla mnie codzienność. Lubię miejsca, których nikt nie chce. Znaleźliśmy niszę. Dzięki czemu mamy małą konkurencję, chociaż w ostatnim czasie jej przybywa, co mnie też bardzo się cieszy. Pierwszy obiekt zaczęliśmy tak przy okazji. Nie sądziłem, że to będzie sposób na życie, realizacja pasji i też na zarabianie. Mieszkaniówka przestała nas interesować. I co na szczęście nikt nas nie rozlicza z tego, ile teraz zarobimy na rewitalizacji – opowiada Władysław Grochowski, prezes zarządu, Arche podczas EEC 2022.

Przeczytaj więcej: Grupa Arche na EEC 2022: Tylko duże projekty rewitalizacyjne. Mieszkaniówka przestała nas interesować

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie