×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Architekci pracują nad projektem wykonawczym wnętrz hotelu Radisson RED

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 mar 2023 16:52
Architekci pracują nad projektem wykonawczym wnętrz hotelu Radisson RED
W grudniu 2022 r. Horizone Studio podpisało z RE-Bau umowę dotyczącą prac projektowych, fot. mat. prasowe

Rozpoczęły się prace projektowe i budowlane hotelu Radisson RED na terenie kompleksu Unity Centre przy rondzie Mogilskim w Krakowie. W grudniu 2022 r. Horizone Studio podpisało z RE-Bau umowę dotyczącą prac projektowych przy nowym hotelu w Krakowie.

REKLAMA

  • Na starcie są prace projektowe i budowlane hotelu Radisson RED w Krakowie.
  • Autorem wielobranżowego projektu wykonawczego wnętrz jest Horizone Studio, przy współpracy projektowej z VA.VER Studio.
  • Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RE-Bau, a inwestorem Treimorfa Project.

Hotel Radisson RED Kraków swoim gościom oferować będzie łącznie 229 pokoi, w tym 220 standardowych, 8 typu suite i 1 apartament premium. W hotelu znajdziemy również 6 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych, restaurację oraz centrum fitness. Centrum budynku stanowić będzie lobby z biegnącym przez całą wysokość atrium oraz trzema przeszklonymi windami.

W grudniu 2022 r. Horizone Studio podpisało z RE-Bau umowę dotyczącą prac projektowych. Rozpoczęły się już prace projektowe i budowlane hotelu Radisson RED na terenie kompleksu wielofunkcyjnego Unity Centre przy rondzie Mogilskim w Krakowie.

Unity Centre to największe w Krakowie centrum biznesowe, złożone z pięciu budynków o zróżnicowanym charakterze, w tym z biurowca klasy „AA”, apartamentowca oraz ekskluzywnego hotelu Radisson RED. Dodatkowym atutem kompleksu jest UNITY Eye - najwyższy w mieście taras z piękną panoramą na stolicę Małopolski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie