×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Architektura Quick Park w Mysłowicach doceniona w konkursie Property Design Awards

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lut 2017 15:25
  • Aktualizacja: 07 lut 2017 15:26
Architektura Quick Park w Mysłowicach doceniona w konkursie Property Design Awards
fot. materiały prasowe

Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach. Za koncepcję architektoniczną odpowiada Vide Studio z Krakowa. Centrum handlowe zdobyło nominację w kategorii "Bryła - centrum handlowe" w konkursie Property Design Awards.

REKLAMA

Obiekt powstał na terenach poprzemysłowych. Za koncepcję architektoniczną odpowiada Vide Studio, zaś deweloperem obiektu jest Real2B Development, która wraz z inwestorami, którymi są fundusz Retail Parks Fund FIZAN oraz Retail Development Management.

Quick Park posiada 13 tys. mkw. powierzchni najmu. W obiekcie znajduje się 45 sklepów, punkty usługowe, gastronomiczne oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów i zapewnia kompleksową ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową - poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz zlokalizowanej w pobliżu stacji benzynowej Orlen.

Projekt Quick Park w Mysłowicach doceniono w konkursie Property Design Awards 2017. Jest on nominowany w kategorii "Bryła - centrum handlowe". Jeśli uważasz, że projekt pracowni Vide Studio z Krakowa zasługuje na tytuł w tym roku zagłosuj tutaj.

Laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali na tegorocznej edycji 4 Design Days - czterodniowego święta wzornictwa i architektury w Katowicach. Więcej na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie