REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atrium Promenada z wielofunkcyjną przestrzenią zewnętrzną

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 17 maj 2021 09:15
Atrium Promenada z wielofunkcyjną przestrzenią zewnętrzną
Atrium Promenada z wielofunkcyjną przestrzenią zewnętrzną, fot. mat. pras.

Mieszkańcy Pragi Południe oraz okolicznych dzielnic i terenów podwarszawskich już wkrótce zyskają nową przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z dziećmi na świeżym powietrzu. Przy Atrium Promenada powstaje zewnętrzny plac zabaw.

REKLAMA

  • Projekt zakłada utworzenie wielofunkcyjnej przestrzeni z myślą o najmłodszych, jak i starszych dzieciach.
  • Otwarcie placu zaplanowano na początek czerwca.

Nowy plac zabaw powstaje z myślą o potrzebach dzieci w różnym wieku.  Młodsze dzieci z pewnością zainteresuje zabawa w piasku, łatwo dostępna zjeżdżalnia, niskie i bezpieczne huśtawki typu „Bocianie gniazdo” czy też karuzela sprężynowa. Dla starszych przewidziano m.in. rozbudowane zestawy i urządzenia sprawnościowe, wyposażone w skośne mosty, ślizgi i panele edukacyjne. W czasie zabawy rodzice i opiekunowie będą mogli odpocząć i zrelaksować się na drewnianych ławkach usytuowanych tak, by można było obserwować zabawę dzieci.

Całość będzie utrzymana w przyjaznej, nowoczesnej stylistyce. Z myślą o komforcie użytkowania oraz walorach estetycznych i praktycznych plac zabaw będzie wypełniony zielenią. Roślinność nada mu bardziej kameralnego i przytulnego charakteru. Na placu będzie można przebywać również po zmierzchu. Jego przestrzeń będzie dobrze oświetlona.

- Znaczącą część naszych sąsiadów i klientów stanowią rodziny z dziećmi. Dlatego plac zabaw jest naturalnym rozwiązaniem, które chcemy udostępnić z myślą o jeszcze większym komforcie odwiedzin i zakupów w Atrium Promenada. Naszym celem było również jego dogodne usytuowanie. Dlatego wejście do niego znajduje się w pobliżu drogerii Rossmann, w której – w razie zapotrzebowania –  rodzice znajdą niezbędne środki higieniczne czy coś do picia dla malucha, w sąsiedztwie pokoju rodzica z dzieckiem i toalety oraz naszego food courtu i supermarketu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość korzystania z bezpłatnego wifi – mówi Tomasz Hofman, dyrektor Atrium Promenada.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie