Aura Centrum zmienia się na lepsze. Nowy food court już wkrótcePropertydesign.pl - 06-07-2016 09:24


W olsztyńskim centrum handlowym Aura Centrum ruszyła budowa nowej strefy food court zaprojektowanej przez zespół kierowany przez Paula Ayre z Vsf-creative - pracowni architektonicznej specjalizującej się w projektach dla potrzeb handlu.

Firma Jeakel Bud-Tech została wybrana na generalnego wykonawcę robót polegających na utworzeniu nowej strefy gastronomicznej w centrum handlowym Aura Centrum w Olsztynie. Zgodnie z harmonogramem inwestycji prace potrwają do końca października, a ich końcowym efektem będzie pięć nowych powierzchni przeznaczonych pod restauracje i kawiarnie.

Nowa część restauracyjna Aury została zaprojektowana z myślą o skomponowaniu przyjaznej i kameralnej przestrzeni tworzącej serce głównego atrium galerii. Stylistyka projektu opiera się na wykorzystaniu ekologicznych materiałów wykończeniowych i ciepłych kolorów ziemi, które będą korespondować z nowoczesnym, jasnym wnętrzem Aury tworząc przytulne otoczenie do odpoczynku.

W połowie czerwca lista przyszłych najemców gastronomicznych olsztyńskiej Aury wydłużyła się o markę Fresh na Zdrowie. Oprócz Fresh na Zdrowie ofertę nowej strefy food court w Aurze tworzyć będzie także restauracja z daniami na wagę Olimp oraz bar orientalny Asia Hung.

Otwarcie strefy dla klientów zaplanowano na połowę listopada br.