REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Billboardy w miejscu stacji metra? Taki pomysł ma Jaki

  • Autor: PAP
  • 29 sie 2018 16:09
Billboardy w miejscu stacji metra? Taki pomysł ma Jaki

"Tu będzie stacja metra" - billboardy tej treści mają pojawić się wkrótce w miejscach, gdzie kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zapowiedział budowę stacji III i IV linii metra. "PO od 12 lat opowiada, że nic się nie da; ja udowodnię, że się da" - mówi PAP Jaki.

REKLAMA

Na każdym billboardzie pod napisem: "Tu będzie stacja III linii metra" lub "Tu będzie stacja IV linii metra", zostanie umieszczona nazwa danej stacji oraz wizerunek kandydata Zjednoczonej Prawicy - wynika z informacji zamieszczonej na Twitterze Jakiego.

W rozmowie z PAP Jaki przypomniał swoją zapowiedź, że jeśli zostanie prezydentem Warszawy, to "natychmiast" przystąpi do budowy III i IV linii metra. "PO od 12 lat w stolicy opowiada, że nic się nie da. Ja udowodnię, że się da" - zadeklarował.

W niedzielę Kandydat Zjednoczonej Prawicy otworzył w stolicy "Jaki Cafe" - punkt informacyjny, w którym mieszkańcy stolicy będą mogli poznać plany budowy III i IV linii metra. Punkt mieszczący się przy ulicy Koszykowej będzie czynny codziennie od godz. 10 do 18.

III linia metra - według wcześniejszych zapowiedzi Jakiego - miałaby przebiegać od Białołęki do Wilanowa. Natomiast IV linia z Marysina Wawerskiego na Ursus.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie