REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Biuro z widokiem na biznes

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 maj 2017 11:35
Biuro z widokiem na biznes
Quadro Office fot. mat. prasowe
Biuro z widokiem na biznes
Biuro z widokiem na biznes
Biuro z widokiem na biznes

Quadro Office to biurowiec w samym sercu Poznania. Zlokalizowany u zbiegu ulic Małe Garbary i Bóżniczej obiekt oferuje widok na historyczne centrum miasta i daje także ciekawą perspektywę biznesową.

REKLAMA

Quadro Office to kameralny, sześciopiętrowy biurowiec, w którym nietuzinkowa architektura przykuwa uwagę dużymi przeszkleniami i stalowym obramowaniem bryły. W budynku zaprojektowano jedynie osiemnaście lokali, o powierzchni od 44 do 190 mkw.

-  Przy projektowaniu biurowca dużą uwagę skupiliśmy na funkcjonalności, która w znaczącym stopniu wpływa na wygodę pracy przyszłych właścicieli. Quadro Office wyposażony został w wiele udogodnień takich jak sieć telekomunikacyjna oparta na światłowodach, szybka winda, nowoczesny system kontroli dostępu czy klimatyzacja. Zadbaliśmy także o profesjonalny wizerunek firm, które swoje siedziby ulokują w biurowcu, parter budynku wyposażając w recepcję – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

Biuro uszyte na miarę

Wszystkie lokale w biurowcu oferowane są w standardzie deweloperskim, co daje możliwość zaaranżowania powierzchni zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami przyszłego właściciela. Niektórym klientom trudno jest sobie wyobrazić jak daną przestrzeń można efektywnie wykorzystać. Tu z pomocą przychodzą eksperci.

– Aby ukazać potencjał drzemiący w biurach Quadro Office postanowiliśmy przygotować dla odwiedzających biurowiec lokal pokazowy. Jest to już drugie zrealizowane przez nas we współpracy z firmą Office Projekt biuro tego typu. Tym razem aranżacji poddaliśmy lokal o powierzchni 81 mkw. – mówi Iwona Chmielewska. - Z dostępnej przestrzeni wyodrębniliśmy gabinet, salkę konferencyjną, recepcję z małą poczekalnią, otwartą część biurową z sześcioma stanowiskami pracy, WC oraz część przeznaczoną na strefę socjalną lub archiwum. Wszystkie pomieszczenia wyposażyliśmy w zestawy naszych komfortowych i nowoczesnych mebli biurowych.  Lokal zaaranżowaliśmy tak, aby jak najefektywniej wykorzystać jego metraż i niewątpliwy atut w postaci dużych okien – źródła naturalnego światła.

Okna te, które wypełniają niemal całą ścianę biura, wprowadzają do wnętrza niezwykły element wystroju, jakim jest widok na miasto. - Zdecydowaliśmy się wykorzystać także dodatkowe przeszklenia tam, gdzie mogą one poprawić komfort pracy, a poprzez otwarcie części biurowej staraliśmy się stworzyć doskonałe warunki dla pracy zespołowej. Wszystko z zachowaniem podstawowych zasad ergonomii – mówi Marta Stasiak, architekt wnętrz z firmy Office Projekt.  

Wnętrze biura pokazowego nawiązuje aranżacją  do kolorystyki oraz formy budynku, stąd w środku dominują  biel i szarości. Nie są to kolory agresywne, dzięki czemu sprzyjają pracy i jednocześnie stanowią idealną bazę dla stworzenia miejsca przyjaznego pracownikom.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie