×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 wrz 2022 12:36
  • Aktualizacja: 01 wrz 2022 12:39
Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany
Zmiany w Grunwaldzka Center, fot. mat. prasowe

Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu przeszedł modernizację, której celem było m.in. uczynienie nieruchomości bardziej ekologiczną i energooszczędną. To jednak nie koniec zmian, jakie czekają wrocławski biurowiec.

REKLAMA

  • Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu przeszedł modernizację.
  • Właściciel postarał się zadbać również o dobre samopoczucie użytkowników budynku poprzez organizację serii spotkań dla najemców.
  • W planach są już kolejne zmiany w Grunwaldzki Center.
  • Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w Grunwaldzki Center jest firma Savills.

 W ramach przeprowadzonych prac, na poziomie garażu, w recepcjach i na klatce schodowej budynku A wymieniono tradycyjne oświetlenie na energooszczędne typu LED. Zmodernizowano również klimatyzację, która zyskała jeden z najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych agregatów chłodzących na rynku. Nowe urządzenia spełniają dyrektywy Komisji Europejskiej, które mają zacząć obowiązywać od 2030 r.

Właściciel biurowca nie zapomniał także o rowerzystach, dla których zwiększono liczbę miejsc postojowych oraz zaaranżowano przestrzeń na prysznice i szatnie. W garażu  została również zainstalowana szybka ładowarka dla użytkowników hulajnóg elektrycznych. Ponadto nowy wygląd zyskała recepcja i zewnętrzny dziedziniec, gdzie utworzono zielone strefy wypoczynku dla pracowników.

Przeprowadzone zmiany w Grunwaldzki Center jeszcze bardziej podniosły komfort pracy w budynku. Dla pracujących w nim osób przeprowadzono ponadto cykl wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obecnie w obiekcie są jeszcze dostępne wolne powierzchnie biurowe na wynajem, a zainteresowane nimi firmy będą mogły w pełni skorzystać z udogodnień wprowadzonych w ramach modernizacji – mówi Bartosz Plewa z wrocławskiego oddziału firmy doradczej Savills.

W planach są już kolejne zmiany w Grunwaldzki Center. Jeszcze w tym roku planowana jest instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu, zakończenie modernizacji lobby windowych i wymiany w nich oświetlenia na LED, udostępnienie sieci Wi-Fi na recepcjach oraz na dziedzińcu, a także przygotowanie miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie