REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 01 wrz 2022 12:36
Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany
Zmiany w Grunwaldzka Center, fot. mat. prasowe
Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany
Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu został zmodernizowany

Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu przeszedł modernizację, której celem było m.in. uczynienie nieruchomości bardziej ekologiczną i energooszczędną. To jednak nie koniec zmian, jakie czekają wrocławski biurowiec.

REKLAMA

  • Biurowiec Grunwaldzki Center we Wrocławiu przeszedł modernizację.
  • Właściciel postarał się zadbać również o dobre samopoczucie użytkowników budynku poprzez organizację serii spotkań dla najemców.
  • W planach są już kolejne zmiany w Grunwaldzki Center.
  • Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w Grunwaldzki Center jest firma Savills.

 W ramach przeprowadzonych prac, na poziomie garażu, w recepcjach i na klatce schodowej budynku A wymieniono tradycyjne oświetlenie na energooszczędne typu LED. Zmodernizowano również klimatyzację, która zyskała jeden z najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych agregatów chłodzących na rynku. Nowe urządzenia spełniają dyrektywy Komisji Europejskiej, które mają zacząć obowiązywać od 2030 r.

Właściciel biurowca nie zapomniał także o rowerzystach, dla których zwiększono liczbę miejsc postojowych oraz zaaranżowano przestrzeń na prysznice i szatnie. W garażu  została również zainstalowana szybka ładowarka dla użytkowników hulajnóg elektrycznych. Ponadto nowy wygląd zyskała recepcja i zewnętrzny dziedziniec, gdzie utworzono zielone strefy wypoczynku dla pracowników.

Przeprowadzone zmiany w Grunwaldzki Center jeszcze bardziej podniosły komfort pracy w budynku. Dla pracujących w nim osób przeprowadzono ponadto cykl wydarzeń, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obecnie w obiekcie są jeszcze dostępne wolne powierzchnie biurowe na wynajem, a zainteresowane nimi firmy będą mogły w pełni skorzystać z udogodnień wprowadzonych w ramach modernizacji – mówi Bartosz Plewa z wrocławskiego oddziału firmy doradczej Savills.

W planach są już kolejne zmiany w Grunwaldzki Center. Jeszcze w tym roku planowana jest instalacja paneli fotowoltaicznych na dachu, zakończenie modernizacji lobby windowych i wymiany w nich oświetlenia na LED, udostępnienie sieci Wi-Fi na recepcjach oraz na dziedzińcu, a także przygotowanie miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie