Biurowiec, który igra ze słońcem. Nowy projekt FuturealPropertyDesign.pl - 18-10-2016 15:10


Podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego pod nowy biurowiec w budapesztańskim zagłębiu biurowym firma Futureal przedstawiła szczegóły projektu.Sześciokondygnacyjny biurowiec klasy A będzie liczyć 11,9 tys. mkw. GLA. Koszt inwestycji wynosi 36 mln euro.

Szklana fasada nowoczesnego projektu, którego autorem jest pracownia Mertek Architektural Studio, zapewni najemcom maksymalną ilość naturalnego światła, co ma na celu zwiększenie komfortu użytkowników. Inwestor planuje również instalację inteligentnej technologii, która pozwoli kontrolować poziom nasłonecznienia w budynku.

Jak zapewnia Gabor Futo, założyciel i CEO firmy Futureal, zainteresowanie wynajmem w Advanced Tower jest tak duże, że Futureal zaczął już przygotowywać kolejny etap kompleksu, który ma liczyć ok. 8 tys. mkw.

Grupa Futureal rozpoczyna właśnie ekspansję na rynek polski - poprzez markę segmentu mieszkaniowego Cordia. Po pierwszych inwestycjach w Krakowie, deweloper wkracza do Warszawy, zapowiadając jeszcze w tym roku rozpoczęcie nowego projektu na Bemowie.