×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Biurowy Monopol na Pradze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 gru 2018 10:03
Biurowy Monopol na Pradze
fot. mat. prasowe
Biurowy Monopol na Pradze
Biurowy Monopol na Pradze

Grupa Liebrecht & wooD wkrótce rozpocznie budowę drugiego etapu komercyjnej części wielofunkcyjnego Centrum Praskiego Koneser – budynków M i N (Monopol). Otrzymała również drugą tej jesieni nagrodę dla Konesera w kategorii najlepszego projektu biurowego oddanego do użytku w Polsce w 2018 roku.

REKLAMA

Oddanie do użytku budynków M i N, w ramach Centrum Praskiego Koneser, planowane jest na 2020 r. Obiekty umiejscowione pomiędzy Muzeum Polskiej Wódki, Campus Warsaw a malowniczą ulicą Nieporęcką, zaoferują łącznie 17 500 mkw. powierzchni najmu – 5 kondygnacji najwyższej jakości biur i doskonale widoczną powierzchnię handlową na parterze. Druga faza Konesera doskonale uzupełni istniejącą komercyjną część projektu, obejmującą 25 500 mkw. powierzchni biurowych, które zostały wynajęte w 98 proc. jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytkowania. Wśród najemców biurowych Konesera są takie firmy jak Atende, Campus Warsaw A Google Space, Clico, Energy Solution, LINK, RK Legal i Waberer’s Polska.

Centrum Praskie Koneser to projekt rewitalizacji oraz nadania nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, położonej w sercu Starej Pragi. Koneser jest przestrzenią integrującą, która będzie się zmieniać i odpowiadać na potrzeby użytkowników i ich inicjatyw. W Koneserze działa pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, liczne restauracje, kawiarnie, bary i punkty handlowe, powierzchnie eventowe, a w I kwartale 2019 roku zostanie tutaj otwarty pierwszy w Warszawie hotel Moxy (marka Marriott International). Koneser otrzymał certyfikaty BREEAM Interim 2013 New Construction na poziomie „Excellent”.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie