REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Black Pearl - szklany debiutant w centrum Szczecina

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 gru 2017 16:44
Black Pearl - szklany debiutant w centrum Szczecina
Black Pearl, fot. materiały prasowe

W marcu 2018 roku w Szczecinie pojawi się inwestycja biurowo-usługowa Black Pearl, której inwestorem i właścicielem jest spółka Idea-Inwest. To pierwszy biurowiec w centrum miasta, który będzie miał całkowicie szklaną elewację frontową.

REKLAMA

Projekt Black Pearl to obiekt 9-kondygnacyjny z powierzchnią komercyjną w parterze, powierzchnią biurową klasy A na pierwszym piętrze i apartamentami mieszkalnymi na pozostałych kondygnacjach, oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym na 96 miejsc postojowych. Inwestycja powstaje w Szczecinie, przy al. Niepodległości 26, pomiędzy Bramą Portową a pl. Żołnierza, która od lat lokuje się w pierwszej dziesiątce najbardziej prestiżowych ulic handlowych w Polsce.

Lokalizacja w sercu miasta, łącząca w unikalny sposób funkcje turystyczne, handlowe, rozrywkowe oraz biurowe i mieszkalne, stanowi o wyjątkowości i prestiżu tego projektu. W głównym ciągu usługowo-handlowym, dostępnym od al. Niepodległości, zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe, oferowane w formule najmu wieloletniego. Od strony historycznej ul. Szczytowej powstanie pasaż usługowo – gastronomiczny, stanowiący naturalny ciąg pieszy łączący al. Niepodległości z ul. Tkacką.

- Nowoczesna bryła z pierwszą w centrum Szczecina całkowicie szklaną elewacją frontową, komfortowe wykończenie i doskonałe położenie to jedne z kluczowych atutów czyniących z projektu Black Pearl unikatową ofertę skierowaną do firm poszukujących wyjątkowych powierzchni komercyjnych i biurowych. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych to gwarancja prestiżu, komfortu i funkcjonalności naszej inwestycji - powiedziała Iwona Zielińska, przedstawiciel firmy Idea-Inwest.

Kondygnacja pierwszego piętra to powierzchnia biurowa klasy A z niezależnym: wejściem z poziomu parteru, z przestrzenią recepcyjną oraz windą do wyłącznego użytkowania. Powierzchnia biurowa 1,2 tys. mkw. zaprojektowana została w planie otwartym, by zapewnić możliwość podziału i elastycznej aranżacji kondygnacji oraz dopasowanie ilości i wielkości pomieszczeń do potrzeb najemcy.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w marcu 2018 r. Za komercjalizację powierzchni biurowych i usługowych o łącznej powierzchni 11 tys. mkw. jest odpowiedzialna firma doradcza Litwiniuk Property.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie