REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

BNP Paribas przejmuje złoty budynek z siedzibą Fiata

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 07 gru 2017 13:20
BNP Paribas przejmuje złoty budynek z siedzibą Fiata
fot. materiały prasowe

Fundusz NEIF II (Next Estate Income Fund II), nabył niemiecką siedzibę firmy Fiat Chrysler Automobiles we Frankfurcie – od niemieckiego dewelopera Lang & Cie. Za sprawą najnowszej transakcji wartość funduszu wynosi obecnie blisko 750 milionów euro. Nieruchomość właśnie została oddana do użytku i może pochwalić się uzyskaniem precertyfikacji LEED na poziomie Gold.

REKLAMA

Budynek zlokalizowany w kompleksie Lindley Quartier w dzielnicy Ostend, będącą najnowszą dzielnicą biurową Frankfurtu, oferuje około 10 000 mkw. powierzchni biurowej. Nieruchomość właśnie została oddana do użytku i może pochwalić się uzyskaniem precertyfikacji LEED na poziomie Gold. Zaletą obiektu jest łatwy dostęp do niego komunikacją miejską, a także wygodne i szybkie połączenie z obwodnicą miasta. Całość dostępnej w nieruchomości powierzchni zajmowana jest przez Fiat Chrysler Automobiles – siódmego na świecie pod względem wielkości producenta samochodów.

Laurent Boissin, Fund Advisor w Funduszu NEIF II komentuje: - Ta czwarta z kolei już transakcja zawarta na terenie Niemiec wzmacnia pozycję inwestycyjną funduszu w odniesieniu do najważniejszych rynków w strefie euro z naciskiem na aktywa zrównoważone i długotrwałe. Długi okres obowiązywania umowy najmu w połączeniu z wyjątkowo korzystnymi warunkami finansowania wspierają prowadzoną przez fundusz politykę długoterminowej dystrybucji zysków.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie