×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Brama Jury wchodzi na kolejny etap. To projekt LW+Architekci

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 wrz 2018 16:32
  • Aktualizacja: 12 wrz 2018 16:31
Brama Jury wchodzi na kolejny etap. To projekt LW+Architekci
fot. mat. pras.

Najnowszy projekt Master Management Group, wchodzi w kolejny etap. Na terenie budowy zawierciańskiej inwestycji trwają zaawansowane prace adaptacyjno – konserwacyjne. Deweloper realizuje uzyskane pozwolenia wodnoprawne i przygotowuje działkę do prac konstrukcyjnych.

REKLAMA

- Na podstawie pozwoleń wodnoprawnych, prowadzimy prace dotyczące gospodarowania wodami opadowymi i przygotowujemy teren do budowy. W tej chwili na terenie inwestycji trwają prace adaptacyjno - konserwacyjne. Przebudowie uległ ciek Kierszula, odcinka o długości 500 metrów, który odprowadza wodę deszczową miedzy innymi z naszego terenu. Aktualnie został zakończony pierwszy etap prac, a do końca roku zostanie wykonany cały zakres – czyli trzy etapy. Prace wykonywane są przez Związek Spółek Wodnych w Zawierciu - opowiada Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group.  

Brama Jury będzie nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z czterosalowym kinem Planet Cinema w Zawierciu. Na 15 000 mkw. powierzchni najmu znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie