REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Broadway Malyan projektuje nad Zalewem Zegrzyńskim

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 paź 2017 14:38
Broadway Malyan projektuje nad Zalewem Zegrzyńskim
Portico Marina. Fot. mat. pras.

Inwestor Portico Project Management wybuduje w Zegrzu luksusową inwestycję Portico Marina. Apartamentowiec jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem nad Jeziorem Zegrzyńskim. Projekt architektoniczny powierzono międzynarodowej pracowni Broadway Malyan.

REKLAMA

Inwestycja Portico Marina to luksusowe apartamenty powstające na placu o powierzchni prawie 9000 m2. Teren został kupiony przez inwestora w 2015 roku. Koncepcja i projekt butikowej zabudowy apartamentowca, w skład którego wejdzie ok. 100 mieszkań wraz z ogrodem, są zgodne z aktualnym projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Projekt przygotowany przez międzynarodowe biuro architektoniczne Broadway Malyan charakteryzuje się organiczną stylistyką wykończoną elementami drewnianymi i przeszklonymi elewacjami ukazującymi widok na Jezioro Zegrzyńskie.

– Zgoda wydana przez Starostwo to świetna informacja nie tylko dla nas jako inwestorów, ale także dla wszystkich osób zainteresowanych kupnem apartamentów nad Zegrzem. Decyzja z pewnością pozytywnie wpłynie na rozwój kolejnych faz projektu. W malowniczym otoczeniu Jeziora Zegrzyńskiego drzemie ogromny potencjał, dlatego wierzymy, że dzięki tej inwestycji będziemy mieli realny wpływ na rozwój i zwiększenie atrakcyjności całej okolicy – mówi Steven Davis, wiceprezes firmy Portico Project Management realizującej projekt Portico Marina nad Jeziorem Zegrzyńskim.

W najbliższym czasie ruszą pierwsze prace budowlane. Inwestor planuje oddanie budowy w 2020 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie