×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Były tereny wojskowe, będzie biurowiec

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 25 kwi 2022 10:02
Były tereny wojskowe, będzie biurowiec
Na dawnych terenach wojskowych w Toruniu powstanie biurowiec, fot. shutterstock

Teren przy ul. Szubińskiej 13, który w latach 70. XX wieku służył jako plac ćwiczeń wojskowych, w listopadzie zeszłego roku kupiła spółka Polna 66. Transakcja opiewała na ponad milion złotych.

REKLAMA

Jak podaje portal OtoTorun.pl, grunt ma powierzchnię 0,31 ha i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 15. Obecnie jest niezabudowany i niezagospodarowany. Wokół rozwija się osiedle mieszkaniowe, a plan zagospodarowania przestrzennego zakłada prowadzenie tutaj usług.

Spółka Polna 66 przedstawiła już plany inwestycyjne wobec terenu. Wstępny koncept zakłada budowę obiektu usługowo-biurowego, charakteryzującego się schludną, nowoczesną i wtapiającą się w otoczenie architekturą. Budynek będzie składał się z dwóch kondygnacji (parter i piętro), a jego powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 1300 mkw.

- W tym momencie inwestor przygotowuje się do opracowania modelu biznesowego dla zakładanego przedsięwzięcia, poszukiwania partnerów biznesowych oraz realizacji samej inwestycji - mówi w rozmowie z portalem OtoTorun.pl Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, z którym inwestor współpracuje przy swoich projektach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie