×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Carrefour z koncepcją na Arenę Biznesu

  • Autor: propertydesign.pl
  • 14 maj 2014 14:41
Carrefour z koncepcją na Arenę Biznesu
fot. Carrefour Polska

Arena Biznesu to koncepcja zabudowy terenów inwestycyjnych położonych w sąsiedztwie Parku Handlowego Arena w Gliwicach. Właścicielem działek jest Carrefour Polska, który z firmą KrakInvest opracował wstępne warianty zabudowy gruntu.

REKLAMA

Carrefour Polska dostrzegając potencjał gospodarczy Górnego Śląska, podjął decyzje o waloryzacji należących do firmy działek o łącznej powierzchni ponad 100 000 m kw. położonych przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach.

- Wspomniany teren znajduje się w pobliżu parku handlowego Arena Gliwice i stanowi doskonałą lokalizację dla różnego rodzaju działalności biznesowej. Dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego łączenia działek i uzyskanie w ten sposób, dopasowanego do indywidualnych potrzeb przyszłych inwestorów terenu - mówią przedstawiciele firmy Carrefour. Teren posiada pełną infrastrukturę techniczną i dostęp do instalacji deszczowej, sanitarnej, gazociągowej i wodociągowej.

Miejski plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza w tym miejscu działalność biurową oraz handlową, a na terenach rekreacyjno - sportowych możliwa będzie budowa takich obiektów jak sale gimnastyczne, baseny czy hale sportowe.

Na potrzeby wspomnianej inwestycji Carrefour wraz z firmą KrakInvest opracował wstępne warianty zabudowy z możliwością ich indywidualnego dopasowania.

W województwie śląskim Carrefour posiada łącznie 80 placówek handlowych we wszystkich formatach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie