×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Celebro szkicu Kuryłowicz&Associates rośnie w siłę

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 cze 2018 09:00
  • Aktualizacja: 28 cze 2018 08:59
Celebro szkicu Kuryłowicz&Associates rośnie w siłę
fot. mat. pras.

Celebro - biurowiec szkicu Kuryłowicz&Associates - osiągnął poziom 4 kondygnacji. Zakończenie inwestycji, która rozpoczęła się w grudniu 2017 roku planowane jest na III kwartał 2019 r. – wtedy do użytku najemców zostanie oddanych ponad 6 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz około 1 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

REKLAMA

Budynek Celebro powstaje przy ulicy Gładkiej 22 u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy - ulic Grójeckiej, Hynka, Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej, w niedalekiej odległości od portu lotniczego Okęcie. W odległości kilkudziesięciu metrów od budynku znajduje się pełna infrastruktura komunikacji publicznej, w tym trzy linie tramwajowe. Dla pracowników preferujących dojazd rowerem dużym ułatwieniem jest parking rowerowy w budynku oraz pobliska stacja Veturilo.
 
- Celebro to kamień milowy w rozwoju południowej Warszawy, mocno uzupełniający lokalną infrastrukturę usługową o nowoczesny hub biurowy z doskonałą ekspozycją i sąsiedztwem kluczowych węzłów przesiadkowych. Wychodzimy również naprzeciw potrzebom Klientów, którzy obok czynników takich jak lokalizacja, komunikacja i ekspozycja przywiązują uwagę do walorów estetycznych. To wszystko znajdą w Celebro – mówi Adam Ambroziak, dyrektor ds. komercyjnych z White Stone Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie