REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Centrum handlowe MMG Ciechanów przeszło gruntowną modernizację

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 paź 2021 11:39
Centrum handlowe MMG Ciechanów przeszło gruntowną modernizację
Centrum handlowe MMG Ciechanów przeszło gruntowną modernizację. fot. mat. prasowe Master Management Group
Centrum handlowe MMG Ciechanów przeszło gruntowną modernizację
Centrum handlowe MMG Ciechanów przeszło gruntowną modernizację

Zakończyła się przebudowa centrum MMG Ciechanów. Dotychczasowe powierzchnie zostały gruntownie zmodernizowane.

REKLAMA

- Od czterech lat, gdy Master Management Group przejęło zarządzanie centrum w Ciechanowie, metamorfozę przeszło 33 procent powierzchni. Wprowadziliśmy nowe marki, od dawna oczekiwane w mieście i regionie, a sam komfort przebywania w obiekcie znacząco zyskał, dzięki modernizacjom i poprawie jego funkcjonalności. Zakończona dzisiaj przebudowa i wprowadzenie nowych najemców z pewnością będą kolejnym kamieniem milowym w rozwoju centrum, co już wkrótce znajdzie odzwierciedlenie w wynikach odwiedzin i wskaźnikach sprzedaży – podsumowuje Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group.

Dzięki przebudowie zewnętrznego pasażu parku handlowego, przygotowano lokale dla nowych najemców, z zewnętrznymi wejściami do każdego z nich. To dyskont niespożywczy ACTION, drogeria Rossmann i salon optyczny Vision Express. Większe lokale zyskały natomiast wcześniej funkcjonujące już w obiekcie: dyskont odzieżowo – przemysłowy PEPCO, który dwukrotnie zwiększył powierzchnię -  do 570 m², a także dyskont tekstylny KIK – do 660 m².

W kolejnych miesiącach, w wewnętrznym pasażu centrum, otwarty zostanie również sklep CARRY–  to popularna, polska marka odzieżowa z ofertą modową dla wszystkich grup wiekowych, na wiele okazji i sezonów. Sklep CARRY zajmie powierzchnię 690 m². Nowym najemcą centrum będzie też  marka Yes z salonem biżuterii o powierzchni 50 m²  oraz sklep z artykułami dla domu Home & You, z ofertą na 435 m². Wcześniej powierzchnię zwiększył sklep z obuwiem marki CCC, a działalność rozpoczął sklep z artykułami sportowymi KS Sport.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie