REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Centrum Krakowska 61 czeka modernizacja. Nowa elewacja zaskoczy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 sie 2017 14:04
Centrum Krakowska 61 czeka modernizacja. Nowa elewacja zaskoczy
fot. mat. prasowe

Centrum Krakowska 61 w Warszawie czekają wielkie zmiany. Kompleks w najbliższym czasie przejdzie gruntowną modernizację, w ramach której całkowicie odnowiony zostanie jeden z budynków o powierzchni 11,8 tys. mkw.

REKLAMA

Centrum Krakowska 61 to jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Jego łączna powierzchnia to blisko 55 000 m kw. Zaletą parku jest znakomita lokalizacja, przy Al. Krakowskiej 61, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z trasy S2. W ramach parku działa salon mebli Agata, sieć Media Markt oraz sklep z pokryciami podłogowymi Komfort. Już niedługo oferta kompleksu zostanie wzbogacona, dzięki zagospodarowaniu obiektu zajmowanego dotychczas przez jedną z sieci DIY.

- Modernizacja dwupoziomowego budynku należącego do parku handlowego Centrum Krakowska 61 całkowicie odmieni jego oblicze, zapewniając elastyczną i nowoczesną powierzchnię handlową, z nową ciekawą elewacją w ramach rozpoznawalnej i lubianej przez klientów lokalizacji. Harmonogram prac modernizacyjnych będzie uwarunkowany stopniem zaawansowania procesu komercjalizacji. Strategia komercjalizacji opiera się na chęci uzupełnienia i poszerzenia oferty parku - mówi Magdalena Jakubowska, starszy menadżer ds. wynajmu w Dziale Powierzchni Handlowych, Savills.

Na terenie Centrum Krakowska 61 dla klientów dostępny jest również hipermarket Auchan, z pasażem handlowym oferującym m.in. takie usługi jak kantor, biuro podróży, czy pralnia, a także stacja benzynowa Orlen i restauracja Burger King.

Właścicielem Centrum Krakowska 61 jest fundusz Octava FIZAN, zarządzany przez Octava Asset Management

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie