REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Centrum Lublina zyska nowoczesny biurowiec

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 paź 2017 12:49
Centrum Lublina zyska nowoczesny biurowiec
Fot. materiały prasowe
Centrum Lublina zyska nowoczesny biurowiec
Centrum Lublina zyska nowoczesny biurowiec

W centrum Lublina powstaje nowoczesny biurowiec Spokojna II. Nowoczesna technologia, ciekawa architektura oraz zrównoważony rozwój - to główne atrybuty obiektu.

REKLAMA

Budynek tworzyć będzie siedem kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne. 10,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2018 roku.

Spokojna II to także zaawansowane systemy technologiczne. Do dyspozycji będzie 8 wind, dwustronne zasilanie budynku, monitoring i całodobowa ochrona. Parking podziemny na ponad 300 aut i miejsca dla rowerów. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się parking rowerów miejskich. Na parterze budynku zlokalizowane będą kawiarnie, restauracje, sklepy oraz inne lokale usługowe.

- Spokojna II to bardzo ciekawy projekt, który pozytywnie wyróżnia się na lubelskim rynku biurowym. Atutem biurowca jest doskonała lokalizacja w samym sercu miasta, w pobliżu kulturalnego centrum Lublina z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, co w połączeniu z ciekawą architekturą i najwyższym standardem wykończenia zapewni najemcom doskonałe warunki do pracy i rozwoju.
Budynek cieszy się dużym zainteresowaniem a lista najemców się powiększa. Prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie kolejnych umów najmu, których szczegółami będziemy mogli się podzielić już wkrótce - mówi Filip Sarzyński, partner w Brookfield Partners.

Podróż z głównego dworca autobusowego zajmuje tylko 5 minut, z głównego dworca PKP dojedziesz w 15 minut, 5 min. pieszo do przystanków komunikacji miejskiej, 20 min. samochodem do lotniska w Świdniku.

Sąsiedztwo restauracji, kawiarni, biur podróży, drogerii, aptek i wielu innych usług zaoszczędzi czas i pozwoli skupić się na rozwoju biznesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie