REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Chmielna 89 doceniona

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 paź 2018 11:34
Chmielna 89 doceniona
fot. mat. pras.

Chmielna 89 – inwestycja realizowana przez Cavatina Holding S.A. w centrum Warszawy – została uhonorowana prestiżową nagrodą European Property Award podczas gali odbywającej się 25 października w Londynie. Budynek uzyskał najwyższe noty oceny Jury (Five Star Award) oraz tytuł „Best Office Development” in Poland.

REKLAMA

Projekty zgłoszone do nagrody European Property Awards są oceniane przez panel 80 ekspertów branżowych. Ocenie podlegają projekt, jakość wykonania, obsługa klienta, innowacje, oryginalność oraz kwestie środowiskowe.

European Property Awards jest największą, najbardziej prestiżową i szeroko rozpoznawalną nagrodą w Europie. Sponsorem nagrody European Property Award i całej serii International Property Awards jest włoska firma Salice, lider w produkcji systemów otwierania I okuć.

Była to jubileuszowa, 25 edycja konkursu. W 2018 roku w 45 różnych kategoriach wystartowały inwestycje ze wszystkich regionów świata – Europy, Krajów Arabskich, Afryki, Ameryki Łacińskiej, USA, Azji i Pacyfiku. Zwycięzcom z poszczególnych regionów świata nagrody przyznawane są podczas regionalnych gali odbywających się kolejno w Bangkoku, Dubaju, Londynie i Toronto. Światowy finał odbywa się 3 grudnia w hotelu Savoy w Londynie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie