Co wyróżnia kompleksy Business Garden? Strefy rekreacyjnePropertydesign.pl - 11-10-2016 09:20


Parki biurowe Business Garden wyróżniają się nie tylko nietuzinkową architekturą, ale także rozbudowaną infrastrukturą i przestrzenią do aktywności sportowej na terenie ogrodów otaczających budynki. Tak, aby zapewnić prawidłową równowagę między pracą i wypoczynkiem użytkowników.

Szczególnie ciekawe rozwiązania w tym zakresie oferować będzie Business Garden we Wrocławiu zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski Architekci. W strefie sportu znalazło się nawet pole do gry w siatkówkę plażową wypełnione piaskiem. Sąsiaduje ono z boiskiem do gry w koszykówkę i siatkówkę, które może być również wykorzystywane do przez amatorów tenisa. Ogród wzbogacono o siedziska dla osób, które w chwili przerwy w pracy chciałyby pokibicować zmaganiom sportowym kolegów.

W poznańskim kompleksie zaprojektowanym przez Ahlqvist & Almqvist Arkitekter podobnie zorganizowane strefy sportu są bardzo popularne wśród najemców, ale nie tylko. W godzinach wieczornych i w weekendy z placów do gier korzystają mieszkańcy okolicznych osiedli.