REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Color Park gotowy za rok. To będzie największe centrum handlowe Podhala

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 paź 2017 11:15
Color Park gotowy za rok. To będzie największe centrum handlowe Podhala
fot. mat. prasowe

Za nami uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę największej galerii handlowo - rozrywkowej Podhala. Color Park, zlokalizowany tuż przy Zakopiance na granicy Nowego Targu i Szaflar, będzie rodzinnym centrum handlowym o charakterze regionalnym. Koncepcja obiektu powstała przy udziale firm Bose International oraz Apa-Via i Partnerzy.

REKLAMA

Łączna powierzchnia najmu w obiekcie to blisko 28 tys m.kw. Galeria, której inwestorem jest spółka Nowotarska, pierwszych klientów zaprosi już w drugiej połowie 2018 r. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma FB Antczak z Kalisza. W trakcie uroczystości oficjalnie przekazano władzom lokalnym i regionalnym wybudowane przez inwestora rondo oraz infrastrukturę drogową na Zakopiance.

- Projektowaliśmy Color Park przede wszystkim z myślą o potrzebach lokalnej społeczności. Centrum oprócz szerokiej oferty handlowej będzie realizowało w znacznym stopniu także funkcje rozrywkowe: multipleks kinowy Cinema 3D, klub fitness, place zabaw - wszystko to ma dostarczyć mieszkańcom Nowego Targu tych usług, których do tej pory brakowało. Ponadto mamy w przyszłości w planach realizację na terenie obiektu wielu wyjątkowych imprez i wydarzeń kulturalno - rozrywkowych - mówi Zbigniew Głowacki, prezes spółki Nowotarska.

- Pierwsze prace na budowie inwestycji rozpoczęliśmy we wrześniu tego roku. Wspólnie z inwestorem mamy ambicje zrealizować inwestycje w okresie roku. Harmonogram prac jest bardzo napięty, ale realny, zwłaszcza, że nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w realizacji wielkogabarytowych obiektów, także galerii handlowych. Zakładamy, że do końca roku będzie można podglądać już pierwszą kondygnację, a na przełomie kwietnia i maja chcemy przekazać pierwsze lokale najemcom, aby mogli przygotowywać ich finalne aranżacje. Z punktu widzenia budowlanego na pewno ciekawe będą rozwiązania zastosowane przy budowie części kinowej, mam nadzieję, że uda nam się zaprosić przedstawicieli lokalnych mediów na teren budowy, by pokazać, jak ten proces przebiega - mówi Marcin Antczak, prezes FB Antczak.

W uroczystości udział wzięli m.in.: Starosta Nowotarski Krzysztof Faber, Burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, a także przedstawiciele inwestora, generalnego wykonawcy FB Antczak oraz firmy odpowiedzialnej za koncepcję komercyjną i wynajem Mallson Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie