×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Część wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park z pozwoleniem na budowę

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 21 kwi 2022 17:00
  • Aktualizacja: 21 kwi 2022 17:02
Część wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park z pozwoleniem na budowę
Część wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park z pozwoleniem na budowę, fot. mat. pras.

Projekt budynku mieszkalnego, który powstanie w ramach wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park na krakowskim Zabłociu właśnie otrzymał pozwolenie na budowę. Niebawem ruszą prace przy jego realizacji.

REKLAMA

  • Ocean Office Park to wielofunkcyjna inwestycja z dominująca częścią biurową.
  • W ramach planowanych czterech etapów Cavatina Holding dostarczy niemal 53 tys. mkw. GLA nowoczesnej powierzchni biurowej.
  • Do użytku najemców oddany został już budynek Ocean A. Aktualnie trwa realizacja kolejnego biurowca, który dostarczy na rynek ponad 28 tys. mkw. GLA. 

W ramach właśnie wydanego prawomocnego pozwolenia na budowę, przy ul. Pana Tadeusza w Krakowie powstanie 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny, którego budowa rozpocznie się w najbliższym czasie. Pomieści on niemal 130 mieszkań. Wynajmujący do wyboru będą mieli funkcjonalne apartamenty 1-4-pokojowe, w pełni umeblowane, o zróżnicowanych metrażach między 25 a 63 mkw. Przyszli lokatorzy będą mogli wybrać spośród dwóch standardów wykończenia – komfort lub premium. 
 
- Mieszkańcom metropolii takich jak Kraków zależy na tym, aby ograniczyć konieczność codziennych długich dojazdów jednocześnie mogąc korzystać ze wszystkich uroków życia w mieście. Przemyślane inwestycje wielofunkcyjne takie, jak Ocean Office Park, powstające w rozwijających się dzielnicach o dużym potencjale, otwierają nowe możliwości zarówno przed firmami pragnącymi przyciągać talenty, jak i mieszkańcami poszukującymi dogodnych warunków do życia w świetnej lokalizacji - mówi Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Leasing w Resi Capital.

Budynek mieszkalny zajmie część terenu inwestycji najbardziej odsuniętą od głównych arterii, co zapewni większy komfort lokatorom. Składać się będzie z dwóch części nadziemnych połączonych wspólnymi kondygnacjami podziemnymi, w których zlokalizowano także pomieszczenia gospodarcze. Wejścia do części nadziemnych przewidziano od strony wewnętrznego placu – do części nadziemnej „A” od strony południowej, a do części nadziemnej „B” od strony północnej. Każda z części mieszkalnych posiadać będzie osobną klatkę schodową i windę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 
Atutami tego projektu są: oryginalna architektura, lokalizacja pozwalająca na łatwą komunikację z innymi częściami miasta, a także dbałość o stworzenie przestrzeni do efektywnej pracy i relaksu dzięki licznym udogodnieniom. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie