REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Czterogwiazdkowy hotel powstanie w ramach parku rozrywki Park of Poland

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 mar 2018 16:05
Czterogwiazdkowy hotel powstanie w ramach parku rozrywki Park of Poland
fot. mat. prasowe

Czterogwiazdkowy hotel z około 240 pokojami i przestrzenią konferencyjną powstanie na terenie parku rozrywki Park of Poland we Wręczy pod Mszczonowem. Obecnie trwają prace koncepcyjne.

REKLAMA

Pierwszy etap projektu Park of Poland to Suntago Wodny Świat, który będzie największym parkiem wodnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Jego budowa ruszyła w ubiegłym roku. Integralną częścią parku wodnego będzie czterogwiazdkowy hotel z około 240 pokojami i przestrzenią konferencyjną. Otwarcie hotelu planowane jest na IV kw. 2020 r.

Hotel Professionals Management Group będzie świadczyło usługi doradztwa strategicznego na etapie projektowania i budowy hotelu oraz będzie zarządzało obiektem.

- W Polsce nie ma dziś projektu, który byłby porównywalny do tego niezwykłego przedsięwzięcia. Dla naszego zespołu udział w nim to spełnienie marzeń. – powiedział Alex Kloszewski, partner zarządzający w Hotel Professionals Management Group.

- Suntago Wodny Świat będzie idealnym miejscem na spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół we wszystkie dni tygodnia i przez cały rok. Będzie przyciągać gości nie tylko z całej Polski, ale również innych krajów Europy. Dlatego też integralną częścią naszego projektu jest hotel, który będzie spełniać najwyższe standardy w zakresie wygody i obsługi gości. Hotel będzie również dogodnym miejscem na organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań. – zapowiedział Idan Greidinger, prezes zarządu Park of Poland.

Obecnie trwają prace koncepcyjne. Inwestor nie podaje jeszcze szczegółów, jaka konkretnie pracownia architektoniczna zaprojektuje hotel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie