×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czy Park Avenue zaskoczy millenialsów?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 mar 2017 14:08
Czy Park Avenue zaskoczy millenialsów?
Park Avenue fot.mat. prasowe
Czy Park Avenue zaskoczy millenialsów?
Czy Park Avenue zaskoczy millenialsów?
Czy Park Avenue zaskoczy millenialsów?

Park Avenue, biurowiec powstający przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie, dostosuje swoją przestrzeń również do potrzeb pokolenia millenialsów. Ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie, w tym windy sterowane smarfonem, będą dostępne dla najemców już pod koniec 2018 roku.

REKLAMA

Biurowiec Park Avenue spod kreski JSK Architekci, to budynek oferujący 14 tysięcy mkw. powierzchni biurowej klasy A (ze strefą usługową), łączący elementy wielkomiejskiej elegancji, nowoczesnych technologii i zielonej strefy wypoczynkowej, zaprojektowany specjalnie dla komfortu przyszłych użytkowników – w tym pokolenia tzw. millenialsów. Nowoczesne rozwiązania, takie jak windy OTIS Generation 2 life, z możliwością sterowania smartfonem (eCall), stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych, czy energooszczędna klimatyzacja zaprojektowano z myślą o millenialsach.

Park Avenue, łącząc się z boczną ścianą hotelu Hampton by Hilton, tworzy pierzeję ulicy Wspólnej. Stanie się wizytówką okolicy pełnej pnących się w górę wież, z których można podziwiać dynamicznie zmieniające się centrum Warszawy. - Nie jest to jednak kolejny projekt, skierowany przede wszystkim do wielkich korporacji. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających najemców, w tym pokolenia tzw. Y - Millenialsów, czyli osób urodzonych pomiędzy 1985 a 2000 rokiem. Wyróżniających się na tle innych grup niezwykłą sprawnością w przyswajaniu nowych technologii oraz potrzebą wyboru dostępnych usług. – podkreśla Joanna Schönthaler, reprezentująca inwestora Park Avenue. Przywiązujemy szczególną uwagę do indywidualnych potrzeb naszych najemców, dlatego przestrzeń Park Avenue będzie miała ludzki wymiar, zapewniając dostęp również do strefy relaksu – zielonych tarasów – dodaje Joanna Schönthaler.

W budynku nowopowstającego biurowca zainstalowane będą również nowoczesne windy OTIS Generation 2 life, umożliwiające swobodne sterowanie za pomocą smartfonu (eCall). Zaawansowane rozwiązania łączące wysoką wydajność oraz niskie zużycie energii, dostarczą pasażerom istotnych wskazówek, jak szybko przemieszczać się między piętrami. Umieszczony w windzie wyświetlacz z funkcją komunikatora eView dodatkowo poinformuje podróżnych o nowikach dotyczących budynku, bieżących wydarzeniach w Park Avenue oraz okolicy, takich jak koncerty, spektakle czy oferty specjalne w pobliskich restauracjach i kawiarniach.

Obiekt zostanie wykończony z zastosowaniem nowoczesnych technologii pod kątem pokolenia millenialsów – w budynku zostaną zainstalowane wszelkie udogodnienia pozwalające na aktywne korzystanie z mediów i technologii cyfrowych, ale również stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych na parkingu podziemnym, a w doskonale doświetlonych pokojach znajdą się otwieralne okna.

Inwestycja, realizowana przez Park Avenue 2010 Sp. z o.o., przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do obiektu już pod koniec 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie