REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Designerski hotel Moxy powstanie w Poznaniu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 lis 2017 10:34
Designerski hotel Moxy powstanie w Poznaniu
Wizualizacja przedstawiająca koncept wnętrz dla marki Moxy, fot. mat. Moxy

To już pewne. Polski Holding Nieruchomości będzie inwestorem zastępczym przy budowie hotelu Moxy przy lotnisku w Poznaniu - Ławicy. Marka Moxy, na którą w Poznaniu stawia spółka Chopin Airport Development, jest odpowiedzią sieci Marriott na potrzeby generacji Y.

REKLAMA

- Zdecydowaliśmy się na markę Moxy, ponieważ wierzymy, że pasuje ona do Poznania, który jest miastem innowacji, otwartym na młodych ludzi. Nie mogliśmy myśleć o lepszej lokalizacji: przy lotnisku a jednocześnie bardzo w pobliżu zaplecza biznesowego, handlowego i turystycznego - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. Budowa Moxy przy lotnisku w Poznaniu wpisuje się w realizację celów strategicznych Spółki. Cieszymy się, że tą inwestycją umacniamy naszą obecność na polskich lotniskach - dodaje.

Planowany hotel będzie oferować 120 pokoi, dysponować zapleczem gastronomicznym, salą spotkań oraz parkingiem na 84 auta. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na I kwartał 2018, otwarcie hotelu - na 2019 rok.

Marka Moxy jest odpowiedzią Marriott na potrzeby generacji Y: designerska, rozbawiona i przystępna. W hotelach tej marki jest ekstremalnie szybkie Wifi, bar otwarty 24/7, gry planszowe, przekąski, energetyczna muzyka i duże ekrany TV w pokojach - przystosowane do podłączenia treści online i gier. Zespół hotelu dba nie tylko o właściwą obsługę, ale również tworzy klimat hotelu i jego autentyczność w oczach odbiorców. A odbiorcy to ludzie urodzeni pomiędzy 1980 a 1999 rokiem, którzy wyrośli na grach komputerowych i nie pamiętają świata bez Internetu. W 2030 roku będzie ich około 78 miliomów ale już teraz podróżują biznesowo. Dla nich praca jest inspiracją, okazją do nawiązania nowych relacji i znajomości. To osoby, które w podróży, w tym służbowej, szukają okazji do zabawy i autentycznie lokalnego doświadczenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie