Designerskie tarasy na wrocławskim biurowcuPropertydesign.pl - 04-08-2017 09:20


Biurowiec Retro Office posiada mało spotykane we wrocławskich inwestycjach tarasy. Najemcy, którzy zagoszczą na najwyższych piętrach biurowca, będą mieli do dyspozycji na wyłączność ponad 490 mkw. tarasu.

Tarasy to nie tylko przestrzeń idealna pod relaks ale również pod spotkania projektowe. Szczególnie w okresie, letnim strefa przestrzeni otwartej umożliwi zorganizowanie szybkich spotkań w formie stand-upu czy też krótkich "burz mózgów". Potencjalni najemcy, którzy planują wynająć przestrzeń biurową na obu piętrach, wychodzą z ciekawymi pomysłami jak wykorzystać tę nietuzinkową przestrzeń.

- Biurowiec Retro Office House cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko ze względu na centralną lokalizację, bryłę budynku czy dobrze zagospodarowaną część handlowo-usługową, ale również przez wzgląd na wyjątkowe i rzadko spotykane we wrocławskich inwestycjach tarasy. Najemcy, którzy poszukują dodatkowych, atrakcyjnych rozwiązań dla własnych biur, a zdecydują się na podpisanie umowy na 4. i 5. piętrze biurowca, mają do dyspozycji dodatkową i nie małych rozmiarów przestrzeń w formie tarasu. To z pewnością atut, który podniesie jeszcze bardziej prestiż danego miejsca - biura jak i wizerunku firmy– mówi Daria Dudek, Leasing Manager, LC Corp.

6 kondygnacyjny budynek klasy A, zlokalizowany w centrum Wrocławia, dostarczy blisko 21 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz handlowo-usługowej na parterze, parking dla ok. 155 samochodów i ponad 70 miejsc postojowych dla rowerów. Planowane oddanie budynku do użytku to 2Q 2018 roku. Generalnym wykonawcą biurowca Retro Office House jest firma budowlana Budimex, za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kuryłowicz&Associates.