REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Domaniewska Office Park kusi przytulną przestrzenią

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 19 paź 2017 12:13
Domaniewska Office Park kusi przytulną przestrzenią
fot. materiały prasowe
Domaniewska Office Park kusi przytulną przestrzenią
Domaniewska Office Park kusi przytulną przestrzenią

Alfa i Beta, budynki wchodzące w skład kompleksu biurowego Domaniewska Office Park są rozchwytywane przez najemców. Użytkownicy wskazują jasną, nowoczesną, ale nadal przytulną przestrzeń na główny walor kompleksu.

REKLAMA

Budynek Beta wybrała natomiast firma Multi Communications, agencja PR, wynajmując prawie 400 mkw. powierzchni biurowej. Knight Frank, agent wyłączny, reprezentował każdorazowo w procesie wynajmu fundusz Deka Immobilien, właściciela kompleksu. Najemcom: Fundacji Avalon oraz Multi Communications doradzał zaś Walter Herz.

Fundacja Avalon powstała w 2006 roku, niesie pomoc osobom chorym i niepełnosprawnym. Jej siedziba zajmie w budynku ponad 800 mkw. Ponadto, firma AFM Asset & Financial Management, specjalizująca się w usługach finansowych oraz w zarządzaniu wartością na rzecz międzynarodowych podmiotów z branży nieruchomości, przedłużyła umowę najmu swojej siedziby o powierzchni ponad 300 m kw. na kilka kolejnych lat.

Nowy najemca pojawi się także w budynku Beta. Multi Communications, agencja PR, wynajęła tam biuro o powierzchni około 400 mkw.

- Niedawno przeprowadzona modernizacja obu nieruchomości, wpłynęła bardzo korzystnie na ich wizerunek i postrzeganie na rynku. Alfa i Beta odbierane są przez najemców jako atrakcyjna lokalizacja, sprzyjająca rozwojowi biznesu oraz przyjazne miejsce pracy. Zmianie poddane zostały lobby wejściowe obu budynków - jest jasno, nowocześnie, ale i przytulnie. To jeszcze nie koniec spodziewanych zmian - mówi Izabela Dąbrowska, Senior Manager w dziale wynajmu powierzchni biurowych w Knight Frank.

Budynki Alfa i Beta, należące do kompleksu biurowego Domaniewska Office Park, zlokalizowane są przy Domaniewskiej 50a/b na warszawskim Mokotowie. Powierzchnia najmu każdego z nich wynosi ponad 8 600 mkw. Do obu budynków przynależą garaże podziemne z licznymi miejscami parkingowymi. W budynku Beta mieści się kantyna oraz powierzchnia pokazowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie