×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dostawca elastycznych miejsc pracy zawitał do Poznania

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 gru 2017 15:46
Dostawca elastycznych miejsc pracy zawitał do Poznania
fot. unsplash

Regus, jedna z wiodących międzynarodowych firm oferujących w pełni obsługiwane powierzchnie biurowe, przestrzenie „na żądanie” oraz wirtualne biura, otwiera swoją drugą lokalizację w Poznaniu. Tym razem światowy gigant wybrał budynek przy Al. Niepodległości 6, w którym firma zajęła ponad tysiąc mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

- Otwarcie drugiego centrum Regusa w Poznaniu dowodzi, że jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja biznesowa. Miasto cieszy się dużym uznaniem wśród krajowych specjalistów i jest niezwykle lubiane przez obcokrajowców, którzy wiążą z nim swoją profesjonalną przyszłość lub odwiedzają je w celach służbowych. Z nowego centrum będą mogli skorzystać zarówno przedstawiciele start-upów, małych i średnich firm, jak i freelancerzy czy duże organizacje -  komentuje Edyta Pietranis, starszy konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Biurowiec przy Al. Niepodległości 6 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Poznaniu. Położony w bardzo dogodnej, centralnej lokalizacji, w sąsiedztwie Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca Poznań Główny. Blisko biurowca znajduje się też popularny Stary Browar, dzięki czemu w trakcie lub zaraz po pracy można wybrać się na szybkie zakupy, do kina lub na kawę z przyjaciółmi.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej – w skali globalnej posiada ok. 3 tys. centrów biurowych. Firma wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe, czy sale konferencyjne, którymi również zarządza. Jej oferta kierowana jest do polskich firm działających lokalnie i międzynarodowych organizacji. Regus odpowiada tym samym na popyt zarówno ze strony freelancerów, osób pracujących zdalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również korporacji. Działalność firmy wpisuje się w globalny trend związany z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne powierzchnie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie